Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Seniori tiekas Vasarsvētku noskaņās

Seniori tiekas Vasarsvētku noskaņās
Jau otro gadu Vasarsvētku laikā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” organizēja svētku pasākumu Aprūpes mājās klientiem.
Jau otro gadu Vasarsvētku laikā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāka - Sociālais dienests) organizēja svētku pasākumu Aprūpes mājās klientiem.

Piektdien, 6. jūnijā Sociālais dienests pie sevis aicināja Aprūpes mājās klientus, lai iepazīstinātu ar Sociālā dienesta darbu klātienē un pēc tam pārrunātu jaunumus pie svētku pusdienām.

Šoreiz no 36 aprūpes mājās klientiem vēlmi piedalīties pasākumā izteica 9 aprūpējamie, pārējie, galvenokārt veselības stāvokļa dēļ, nevarēja ierasties.

Aprūpes mājās klienti iepazinās ar Sociālā dienesta darbu ikdienā, apskatīja Sociālo dienestu un uzzināja plašāku informāciju par šobrīd sniegtajiem pakalpojumiem un pabalstiem. Pasākuma laikā aprūpējamie izteica pateicību gan Sociālajam dienestam par iespēju sanākt kopā, gan arī aprūpētājiem par tik grūto, nesavtīgo darbu - būt emocionāli nosvērtiem, dāsniem, iecietīgiem un fiziski spēcīgiem. Visi klienti apliecināja, ka nākamgad labprāt piedalītos atkal.

Jāpiemin, ka ikdienā aprūpējamie reti pārvietojas ārpus mājas un, dodoties uz Sociālo dienestu, dažiem aprūpējamiem šajā dienā bija iespēja ieraudzīt jaunos Cēsu pilsētas objektus – Cēsu 5. pirmskolas izglītības iestādi, topošo ugunsdzēsēju depo u.c.

Informāciju sagatavoja
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Datums: 2014. gada 10. jūnijs