Pašvaldība aicina darbā īpašumu apsaimniekošanas speciālistu

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Cēsu novada Centrālās administrācijas Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes īpašumu apsaimniekošanas speciālistu (darbs uz nenoteiktu laiku).

Cēsu novada pašvaldība ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Īpašumu apsaimniekošanas speciālista amata mērķis ir nodrošināt nekustamo īpašumu apsaimniekošanu.

Galvenie amata pienākumi:

  • Pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošana – plānot, organizēt, analizēt un risināt nepieciešamos pārvaldīšanas darbus, tai skaitā komunālos (apsardzes, sadzīves atkritumu, telpu un teritoriju kopšanas) pakalpojumus;
  • plānot, organizēt un risināt īpašumu sakārtošanas stratēģiju;
  • sastādīt īpašumu apsaimniekošanas, uzturēšanas un atjaunošanas darbu izmaksu aprēķinus un budžeta pieprasījumu;
  • piedalīties tehniskās dokumentācijas sagatavošanā iepirkumos īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas, uzturēšanas un atjaunošanas darbiem;
  • plānot, organizēt, analizēt un piedāvāt risinājumu par pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas, uzturēšanas un atjaunošanas projektiem, koordinēt un kontrolēt darbu izpildi atbilstoši projektam vai līgumam, organizēt un piedalīties būvdarbu sanāksmēs, pārstāvot pašvaldības kā pasūtītāja intereses;
  • sagatavot dokumentu projektus atbilstoši kompetencei.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Vēlama vismaz vidējā tehniskā izglītība;
  • vēlama vismaz trīs gadu darba pieredze īpašumu apsaimniekošanas jomā;
  • normatīvo aktu pārzināšana amata kompetencē esošo jautājumu jomā;
  • ļoti labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Personiskās īpašības:

  • precizitāte;
  • pašiniciatīva, atbildība;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes prasmes;
  • labas prasmes darbam ar datoru.

Mēs piedāvājam:

  • darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • atalgojumu (1350 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • sociālās garantijas un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • attālināta, elastīga darba iespējas.

CV, pieteikuma vēstuli iesniegt klātienē Cēsu novada Centrālajā administrācijā, Raunas  iela 4, Cēsis, Cēsu novads vai sūtot uz e-pasta adresi vakances@cesunovads.lv  ar norādi “Īpašumu apsaimniekošanas speciālists” līdz 2022. gada 22.maijam (ieskaitot).

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada Centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese:
dome@cesis.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā
www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".