Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

NVA karjeras dienas darba meklētājiem

NVA karjeras dienas darba meklētājiem
No 8. līdz 12.aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai veicinātu darba devēju un darba meklētāju satikšanos.
No 8.līdz 12.aprīlim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai veicinātu darba devēju un darba meklētāju satikšanos. Piedalīties akcijā un saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā var ikviens iedzīvotājs, kurš meklē darbu vai vēlas to mainīt.

Karjeras dienu akcijas laikā NVA filiāles rīkos darba meklētāju tikšanos ar darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, kuri informēs par darba un karjeras izaugsmes iespējām reģionā.

Pasākuma „Izveido savu darbavietu pats” apmeklētāji varēs uzzināt par atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai, karjeras konsultantu vadībā notiks darba pārrunu treniņi darba meklētājiem. Darba interviju treniņiem jāpiesakās iepriekš, sazinoties ar tuvāko NVA filiāli un izvēloties individuālo vai grupu treniņu.

Katras NVA filiāles Karjeras dienu akcijas pasākumu plāns un kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā „Karjeras dienas”: http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=650

Par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai informēs ne vien NVA, bet arī Attīstības finanšu institūcijas ALTUM un Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvji.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs gan darba meklētājiem, gan darba devējiem ir bez maksas!

Akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem” NVA pirmo reizi rīkoja 2018.gada rudenī. Pērn akcijā piedalījās 3,5 tūkstoši darba meklētāju un 190 darba devēju un biznesa atbalsta organizāciju pārstāvju. Darba meklētājiem tika piedāvātas vairāk nekā pusotrs tūkstotis brīvo darbavietu. Lielākais darbaspēka pieprasījums bija aizsardzības, klientu apkalpošanas, autopārvadājumu un autobūves nozarēs.Datums: 2019. gada 8. aprīlis