Cēsu Jauniešu dome uzņem 26 jaunus biedrus

Ar panku cienīgām iesvētībām 4.novembrī Cēsu novada Jauniešu dome uzņēma 26 jaunus biedrus. Ar panku cienīgām iesvētībām 4. novembrī Cēsu novada Jauniešu dome uzņēma 26 jaunus biedrus.

Šogad pasākuma tematika bija “panki”, tāpēc ikvienam potenciālajam Jauniešu domes biedram bija jāierodas panka noskaņās un pankiem raksturīgā apģērbā. Vakara gaitā jauniešus sagaidīja dažādi uzdevumi – sveces nopūšana ar balss kliedzienu, jo pankiem jāspēj skaļi bļaut līdzi koncertā savai mīļākajai grupai, bija jāpārvar šķēršļu josla, jāpabaro savs pārinieks, jo īsti panki neatstāj kolēģus novārtā, kā arī katram ar īpašu matu griežamo mašīnīti tika piešķirta jauna frizūra. Lai pārbaudītu panku spēju sadarboties komandā un domāt radoši, jaunieši grupās pilsētā veica dažādus uzdevumus.

Pēc uzdevumu veikšanas panki atgriezās Jauniešu mājā, lai kopīgi baudītu paštaisītos gardumus un no pankiem pārvērstos par vilkačiem, amoriem, raganām un citām radībām, cenšoties uzvarēt ļaunos spēkus spēlē “vilkači”.
Priecājamies par kuplo pulku un jaunievēlētajiem amatiem nu jau oficiālā biedru statusā – jauniešu domes priekšsēdētājs Toms Veiss, vietniece – Monta Baškere, sponsordaļas vadītāja – Alise Līce, sociālo tīklu pavēlniece un protokoliste – Natālija Andersone.

Kaut arī iesvētības noslēgušās, joprojām ikviens, kurš vēlas darīt labus darbus pilsētā, ir aicināts pievienoties Jauniešu domes komandai! Mēs tiekamies katru trešdienu plkst.17.00 Rīgas ielā 23, Cēsīs.