Aicina ziedot patversmes dzīvniekiem

Ceturtdien, 15.oktobrī, laikā no plkst.17.00 līdz 19.00 pie Vienības laukuma būs iespējams nodot ziedojumus nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Tiks pieņemtas vecas segas, dvieļi, avīzes u.c. dzīvnieku patversmei noderīgas lietas. Visas saziedotās mantas, kā arī PURINA barība tiks nogādāta Cēsu pilsētas dzīvnieku patversmē. Ceturtdien, 15.oktobrī, laikā no plkst.17.00 līdz 19.00 pie Vienības laukuma būs iespējams nodot ziedojumus nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Tiks pieņemtas vecas segas, dvieļi, avīzes u.c. dzīvnieku patversmei noderīgas lietas. Visas saziedotās mantas, kā arī PURINA barība tiks nogādāta Cēsu pilsētas dzīvnieku patversmē.

Tuvojoties aukstajam un mitrajam laikam, dzīvnieku barības ražotājs Purina aicina parūpēties par dzīvniekiem, kuri mitinās patversmēs visā Latvijā. Dzīvnieku vajadzībām noderēs dažāda veida auduma izstrādājumi bez pogām, rāvējslēdzējiem, kā arī citiem elementiem, vispiemērotākās būs segas un dvieļi. Visiem, kas sniegs savu artavu patversmju dzīvnieku apstākļu uzlabošanā, PURINA būs sagādājusi pārsteiguma dāvanas – mājas mīluļu saimniekiem noderēs Purina barība, savukārt pārējiem - dažādi suvenīri.

PURINA saka lielu paldies par atbalstu Cēsu novada pašvaldībai un pilsētas pašvaldības policijai.

PURINA par dzīvniekiem rūpējas jau vairāk nekā 100 gadus, nepārtraukti ieguldot sagatavotās barības kvalitātes uzlabošanā, kā arī iesaistās viņu labturības standartu paaugstināšanā visā pasaulē un uzlabo kopējo izpratni par to, kas viņiem patiesi vajadzīgs.