Ziemassvētku dāvanu tirdziņš Cēsīs

Aicinām cēsniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku tirdziņu sestdien, 23.decembrī, no plkst.09.00 līdz plkst.16.00 Rožu laukumā. Tirdziņā būs iespējams sarūpēt svētku dāvanas saviem mīļajiem un cienastu svētku galdam. Aicinām cēsniekus un pilsētas viesus uz Ziemassvētku tirdziņu sestdien, 23.decembrī, no plkst.09.00 līdz plkst.16.00 Rožu laukumā. Tirdziņā būs iespējams sarūpēt svētku dāvanas saviem mīļajiem un cienastu svētku galdam.

Ziemassvētku tirdziņā varēs iegādāties dažādus gardumus un praktiskas dāvaniņas. Mājražotāji un amatnieki piedāvās piparkūkas, karstvīnu, zemesriekstu sviestu, mājas kūpinājumus, siera izstrādājumus, lina un koka izstrādājumus, attīstošas rotaļlietas un bioloģiskās tējas, sveces un daudz citu labumu.

Turklāt Koprades mājā “Skola6” no plkst.10.00 līdz plkst.14.00 norisināsies Sociālās jomas nevalstisko organizāciju Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā varēs iegādāties pašgatavotas dāvanas tuviniekiem, piemēram, gleznas, rotaslietas, tamborējumus un citas skaistas un noderīgas lietas mājoklim un ikdienai.

Tirdziņu Rožu laukumā rīko SIA “Cēsu Tirgus” sadarbībā ar p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Papildus informācija:
tel. 64122537, 26666365
kultura@cesis.lv, www.facebook.com/cesukultura.