Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vinila vakars

Vinila vakars
Piektdien, 1.aprīlī, plkst.21.00 Mākslas telpā "Mala" notiks vinila vakars ar DJ CX, DJ Ivolinnen un DJ Raimondu Mežaku. Electro, techno, underground house un drum `n` bass stilos ieturēta lieliska vakara programma plašu mūzikas cienītājiem.
Piektdien, 1.aprīlī, plkst.21.00 Mākslas telpā "Mala" notiks vinila vakars ar DJ CX, DJ Ivolinnen un DJ Raimondu Mežaku. Electro, techno, underground house un drum`n`bass stilos ieturēta lieliska vakara programma plašu mūzikas cienītājiem.

DJ CX jeb Kaspars Pļaviņš dīdžejo kopš 90-tajiem gadiem. Sākotnēji setos izmantoja audio kasetes, bet pēdējos 10 gadus vinila plates. Kaspars ir viens no elektroniskās deju mūzikas festivāla Tune up rīkotājiem Gaiziņkalnā, kā arī viens no Vecrīgā esošā "DJ Bar" dibinātājiem.

DJ Ivolinnen jeb īstajā vārdā Ivo Čuhačevs ir viens no leģendārās Valmieras pagrīdes kultūras platformas "Unfinished skyscraper" veidotājiem. Šobrīd Vācijā studē mākslu.

Raimonds Mežaks savas DJ gaitas uzsācis 1995.gadā. Sākotnēji pasākumos izmantojis audiokasetes, bet pakāpeniski pārgājis uz vinila formātu. Plates spēlējis dažādos pagrīdes pasākumos gan Vidzemē, gan Rīgā. Šobrīd viens no Cēsu mākslas telpas Mala rezidentdīdžejs. 2015.gadā kopā ar domubiedriem Mākslas telpā MALA sāka rīkot „Kasešu nakts" pasākumu sēriju, kurā žokeji mūzikas atskaņošanu un miksēšanu veic ar kasešu, un atsevišķos gadijumos pat ar lenšu magnetafoniem.
Datums: 2016. gada 29. marts