Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Veselības ekspresis Vaivē

Veselības ekspresis Vaivē
Ceturtdien, 12.oktrobrī, plkst.16.00 Vaives Kaķukrogā notiks ESF projekta "Pasākumi Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei"
Ceturtdien, 12.oktrobrī, plkst.16.00 Vaives Kaķukrogā notiks ESF projekta "Pasākumi Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei".

Vaives “veselības ekspresis” ir pasākums lauku iedzīvotājiem, kuri gan savas atrašanās vietas dēļ un lauku darbu dēļ netiek pie ārstiem uz pamatpārbaudēm.

Pasākuma mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvi laukos, izglītot Cēsu novada Vaives pagasta iedzīvotājus par veselīgu dzīvesveidu. Pasākuma laikā paredzētas šādas aktivitātes: aktualizēt iespējas laukos dzīvot fiziski aktīvāk, raisīt interesi par fiziska darba pozitīvo ietekmi uz cilvēka pašsajūtu, aktualizēt iespējas laukos tikt pie augstvērtīgākas, pašu ražotas veselīgas pārtikas, informēt par veselīga uztura nozīmi un pietiekošu šķidruma uzņemšanu, veikt iedzīvotāju informēšanu par regulārām, profilaktiskām veselības pārbaudēm pie ģimenes ārsta, noteikt eksprestestus, veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt ķermeņa masas indeksu un antropometriskos mērījumus.

Plānotās “Vaives ekspreša improvizētas pieturas”:
1. Cukura līmeņa un holesterīna noteikšana;
2. Ķermeņa tauku, ūdens, muskuļu un kaulu proporciju noteikšana ;
3. Sirds veselības pārbaude (asinsspiediena un pulsa noteikšana) ;
4. Auguma, garuma un svara noteikšana, ķermeņa masas indeksa noteikšana;
5. Veselīga dzīvesveida padomi (veselīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, pietiekoša šķidruma uzņemšana, utt)
6. Skābekļa daudzuma asinīs noteikšana
Datums: 2017. gada 4. oktobris