Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

VECGADA BALLE CĒSU KONCERTZĀLĒ

VECGADA BALLE CĒSU KONCERTZĀLĒ
Sestdien, 29.decembrī, plkst.20.00, koncertzālē "Cēsis" krāšņa Vecgada balle. Vakara solisti būs viesi no Lielbritānijas – Londonas mūziklu zvaigzne Naidžels Ričards un viņa skatuves partnere - šarmantā dziedātāja un mūziklu aktrise Keitija Birtila. Balles deju mūzika skanēs Jelgavas bigbenda izpildījumā, diriģents Raitis Ašmanis.
Koncertzāles “Cēsis” krāšņā Vecgada balle jau kļuvusi par neatņemamu pilsētas tradīciju! Tā ir iespēja kopā ar draugiem pavadīt lielisku gada izskaņas vakaru balles deju mūzikas pavadībā un Jaunā gada gaidīšanas noskaņās. Cēsu koncertzāles elegantais, vienlaicīgi vēsturiskais un mūsdienīgais nams un skaistā Lielā zāle ir lieliski piemērota, lai veco gadu varētu pavadīt tikpat krāšņi kā citās Eiropas lielākajās koncertzālēs.

Vakara solisti būs viesi no Lielbritānijas – Londonas mūziklu zvaigzne Naidžels Ričards, kura samtaino balss tembru, harizmu un atraktivitāti esam baudījuši arī iepriekšējos, gados, un viņa skatuves partnere - šarmantā dziedātāja un mūziklu aktrise Keitija Birtila. Balles deju mūzika skanēs Jelgavas bigbenda izpildījumā, diriģents Raitis Ašmanis.

Ir iespēja iegādāties gan ieejas biļetes, gan vietas pie galdiņiem (12 personas). *Dāmām un kungiem, kuri mīl dejot, bet vakaram nav pāra, piedāvājam pa vienai rezervēt vietas pie galdiņa Nr. 3, zvanot uz koncertzāles kasi pa tālruni 64119922. Cenā pie galdiņa ietilpst uzkodas: brušetes ar paipalu olu un vistu, rupjmaizes tostiņi ar mājas sieru un spinātiem, lašmaizītes, grauzdiņi ar vistas gaļas terīni un kaperiem, zemenes šokolādē (skatīt foto zemāk) un glāze dzirkstošā vīna. Balles vakara gaitā darbosies vairāki bāri, pie viesmīļiem būs iespēja pasūtīt arī siltos ēdienus, uzkodas un dzērienus.

Vecgada balle Cēsu koncertzālē ir izsmalcināts pasākums. Tā ir iespēja saposties un izbaudīt burvīgu atmosfēru. Lai saglabātu balles īpašo noskaņu, pasākuma dress code kungiem - uzvalks, dāmām – garais vakartērps.

*Galdiņš Nr.3 pārdošanas sistēmā parādās kā aizņemts, jo rezervācijas šim galdiņam iespējams veikt zvanot uz koncertzāles kasi.
Datums: 2018. gada 1. novembris