Sīkumtirgum viena gada jubileja

Sestdien, 24.oktobrī, Cēsīs Vecajā tirgus paviljonā no plkst.10.00 līdz 15.00 svinam gada jubileju krāmu tirdziņam! Sīkumtirgus Cēsīs notiks jau astoto reizi un līdz šim kopumā izdevies iesaistīti vairāk kā 90 tirgotāju no Cēsīm un tuvākās apkārtnes, kā arī Siguldas, Valmieras un Rīgas. Sestdien, 24.oktobrī, Cēsīs Vecajā tirgus paviljonā no plkst.10.00 līdz 15.00 svinam gada jubileju krāmu tirdziņam! Sīkumtirgus Cēsīs notiks jau astoto reizi un līdz šim kopumā izdevies iesaistīti vairāk kā 90 tirgotāju no Cēsīm un tuvākās apkārtnes, kā arī Siguldas, Valmieras un Rīgas. Tas ir lipīgi – attīrīt māju no vērtīgām, bet sev nevajadzīgām lietām un iejusties tirgotāja lomā. Tikpat lipīga ir pircēja loma - meklēšanas process, kaulēšanās, redzēt īpašnieku aci pret aci, uzzināt lietas stāstu un neiztērēt visu algu!

Šāda veida tirgošanās un iepirkšanās ir dzīva, personiskāka, azartiskāka, dzīvei un dabai draudzīgāka. Iepriekšējā reizē puiši meklēja vecās pavārgrāmatas. Ir? Pasit padusē, uzvelc vilnas zeķes,nāc un piedalies. Saimniecības lietas, krelles, Anna Kareņina, fuksītis-fleksītis, bērnu krēsliņš, mērču trauciņi, bruņurupuču kolekcija – katrs meklē un piedāvā kaut ko savu.

Par muzikālajām un sildoši-garšīgajām performancēm gādās mākslas telpa Mala.
Preču klāsta izvēlē, lai palīdz domu grauds – „kas vienam sīkums, otram zelts!”

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 22.oktobrim: zvanot 26101945 vai rakstot sikumtirgus@gmail.com, kā arī facebook.com/tirguscesis
Ierašanās, iekārtošanās un preču izkārtošana sākot no plkst.9.00
Tirdzniecības vieta 5 eiro

Idejas autori – Kristīne Auniņa, Alberto Di Gennaro.

Informāciju sagatavoja
Kristīne Auniņa
e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv