Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Mūziklu zelta melodijas

Mūziklu zelta melodijas
Otrdien, 29.decembrī, plkst.19.30 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" izskanēs Mūziklu zelta melodijas ar Liepājas Simfonisko orķestri, diriģentu Atvaru Lakstīgalu.
Otrdien, 29.decembrī, plkst.19.30 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" izskanēs Mūziklu zelta melodijas ar Liepājas Simfonisko orķestri, diriģentu Atvaru Lakstīgalu.

Solisti: Annija Putniņa, Nigel Richards (Lielbritānija)

Programmā spožākās ārijas no mūzikliem "Vestsaidas stāsts", "Operas spoks", "Kaķi", "Evita" u.c.

"Mūziklu zelta melodijas” koncertprogrammā klausītāji dzirdēs skaistākās ārijas un duetus no visā pasaulē pazīstamajiem un populārajiem Endrjū Loida Vēbera mūzikliem “Operas spoks”, “Evita”, “Kaķi” un citiem. Solisti būs latviešu muzikālo iestudējumu cerība, dziedātāja Annija Putniņa un Londonas Vestendas teātru aktieris, solists Naidžels Ričards (Nigel Richards). Programmai krāšņumu un skanīgumu piešķirs Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

Dziedātāja Annija Putniņa jau vairāk nekā gadu ir atgriezusies Latvijā pēc studijām Londonas Karaliskajā Mūzikas Akadēmijā, kur apguvusi mūzikla žanra specifiku. Paralēli studijām, Annija kopā ar spožākajām mūziklu zvaigznēm piedalījusies prestižajā BBC Radio2 rīkotajā koncertā “Friday Night is Music Night”. Viņa ir atveidojusi lomu amerikāņu komponista Džona Bukino (John Bucchino) mūzikla “A Catered Affair” Eiropas pirmizrādē. Pirms Londonas perioda mākslinieci Latvijā varējām redzēt mūzikla ”Vestsaidas stāsts” titullomā, savukārt par Eponīnas lomu mūziklā “Nožēlojamie” Annija Putniņa tika izvirzīta Spēlmaņu nakts balvai nominācijā “Gada jaunā skatuves māksliniece”.

Britu aktieris un dziedātājs Naidžels Ričards savu karjeru saistījis ar muzikālo teātri un savulaik strādājis kopā ar leģendāro amerikāņu komponistu Leonardu Bernstainu (Leonard Bernstein). Vestendā viņš spēlējis galvenās lomas tādos mūziklos kā “Operas spoks”, “Nožēlojamie” un Princis Edvards”. Londonas Karaliskajā Koventgārdena operā Naidžels Ričards debitēja Kurta Veila (Kurt Weill) izrādē “Songs From A Hotel Bedroom”. Mūziķis bieži uzstājas arī TV, kino un radio projektos.

*Koncerts nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Koncerta laikā darbosies bērnistaba.
Datums: 2015. gada 7. decembris