Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Lielais danču saiets

Lielais danču saiets
Trešdien, 20.jūnijā, no plkst.18.00 līdz pusnaktij koncertzālē "Cēsis" notiks lielais danču saiets.
Trešdien, 20.jūnijā, no plkst.18.00 līdz pusnaktij koncertzālē "Cēsis" notiks lielais danču saiets.

Lielā danču saieta galvenā iecere – veidot latviešu danču maratonu, kur dažādu folkloras kopu mūzikas pavadībā ļaut plašam interesentu lokam aktīvi piedalīties un izmēģināt tradicionālos deju soļus, kas nav sarežģīti izpildāmi, bet caur aktīvu iesaisti veicinās dziļāku interesi par tradīcijām un novadu nemateriālo kultūras mantojumu. Danču saiets ir viens no starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” pasākumiem un dos iespēju vidzemniekiem būt aktīviem festivāla dalībniekiem. Interesenti var pievienoties dančiem jebkurā laikā no plkst.18.00 līdz pusnaktij.

Pasākumā muzicēs folkloras kopas no visas Latvijas – tautas vērtes kopa “Dzieti” no Cēsīm, “Suitu dūdenieki” no Alsungas, “Talsi un Tals’ trimiš” no Talsiem, “Sudmaliņas” no Valkas, “Dimzēns” no Jelgavas, “Lākači” no Krustpils, “Tarkšķi” no Iecavas, “Dandari”, “Kokle” “Zeidi” un DK “Upe” no Rīgas, “Ore” no Amatas novada, “Vīteri” no Rēzeknes, “Upīte” no Balviem, “Ceiruleits” no Līvāniem un Rīgas Danču klubs.

Lielā Danču saieta režisore un idejas autore Sandra Bārtniece, mākslinieciskās programmas vadītājs Valdis Putniņš un deju vadītājs - horeogrāfs Ilmārs Dreļs.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Seko pasākuma tiešraidei Cēsu Facebook lapā.

Koncertu organizē p/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru. Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Datums: 2018. gada 13. jūnijs