Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jauniešu diena 2018

Jauniešu diena 2018
Cēsu novada Jauniešu dome 1.septembrī jau 16.reizi kopā pulcēs bērnus un jauniešus, lai atzīmētu vasaras noslēgumu ar aizraujošu piedzīvojumu - Jauniešu dienu!
Cēsu novada Jauniešu dome 1.septembrī jau 16.reizi kopā pulcēs bērnus un jauniešus, lai atzīmētu vasaras noslēgumu ar aizraujošu piedzīvojumu - Jauniešu dienu!

Pasākumā sev tīkamas aktivitātes atradīs ikviens.

Bērnu rītā, no plkst. 12:00 līdz 16:00, Cēsu Pils parkā gaidīsim ģimenes ar jaunākiem bērniem, lai grieztos aizraujošu notikumu karuselī. Uz svētku skatuves uzstāsies jaunie talanti no Cēsu Bernu un jauniešu centra, tāpat sagaidāmi arī vairāki līdz šim neredzēti pārsteigumi. Visā pasākuma norises vietā bērni varēs piedalīties neskaitāmās aktivitātēs un radošajās darbnīcās, par kurām rūpēsies uzņēmumi un organizācijas no Cēsīm un teju vai visas Latvijas.Jauniešu dienas vakara daļu var dēvēt par nelielu, bet ļoti kvalitatīvu festivālu. Svētku centrālo skatuvi piepildīs kā jaunas muzikālas apvienības, piemēram, jauniešu grupas no Cēsīm - ''Unloved by gravity'' un "Grēki", tā jau Latvijā labi zināmi mūziķi - "Viņa", "Pirmais kurss", Agnese Rakovska un citi. Divās pasākuma zonās skatītājus priecēs arī Karaliskais improvizācijas teātris. Jau otro gadu apmeklētāji iedvesmu un enerģiju varēs smelties svētku zonā "Iedvesmo". Tajā pulcēsies jauniešiem tik labi zināmie latviešu youtuberi Roy Rogers un Parādi modi. Svētku zonas viesu statusā arī Jānis Sildniks un viesis no ASV - Mark Wiberley.

Un, protams, neskaitāmas aktivitātes ikvienai gaumei. Jauniešu dienas vakara daļā neiztiksim bez ierastās chill telts, kurā katrs varēs nogaršot svaigi ceptu skautu maizi un malkot siltu tēju. Tāpat šogad apmaklētāji tiks pārsteigti ar vēl neredzētām aktivitātēm un milzum daudz balvām, kuras sarūpējuši pasākuma atbalstītāji. Sadarbībā ar "Tallink" kādam Jauniešu dienas vakara daļas aktivitāšu apmeklētājam būs iespēja laimēt ceļojumu 4 personām uz Stokholmu.

Nebeidzama jautrība, prieks un neaizmirstami pārsteigumi Tevi gaidīs 1.septembrī Cēsu Pils parkā - Jauniešu dienā 2018!

Vairāk informācijas: ej.uz/jd18
Datums: 2018. gada 22. augusts