Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jāņa Skuteļa šovi Cēsīs

Jāņa Skuteļa šovi Cēsīs
Jānis Skutelis ar radošo komandu pārceļas uz Cēsīm, un sezonu iesāks ar “Karaliskā Improvizācijas Teātra” Cēsīs 15.septembrī, bet “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” sezonas atklāšanas pasākums notiks svētdien, 18.septembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.
Jānis Skutelis ar radošo komandu pārceļas uz Cēsīm, un sezonu iesāks ar “Karaliskā Improvizācijas Teātra” Cēsīs 15.septembrī, bet “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” sezonas atklāšanas pasākums notiks svētdien, 18.septembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Pirmoreiz šova pastāvēšanas vēsturē veidotāji nolēmuši izmēģināt to filmēt ārpus Rīgas - Cēsīs. Tāpat nolemts šo saukt nevis par 3, bet gan par 2,5 jeb divarpusotro sezonu. Pats Jānis Skutelis argumentē, ka, protams, 2,5 varēja noapaļot uz 3, bet… “Mēs parasti tā nedarām! Ja kaut ko var darīt vienkāršāk, tas nenozīmē, ka tā ir jādara!” Arī šova nosaukumā tiks atstāti divi savstarpēji izslēdzošie laika apzīmējumi - pusnakts un septiņi.

Šova vadītājs Jānis Skutelis apliecina, ka “pasākums arī turpmāk sāksies septiņos”, un stāsta, kas paliks pa vecam: “Ņemot vērā to, ka Jāņa Skuteļa vārds jau ir iekļauts nosaukumā, tad, patiesību cienot, vadītājs paliks tas pats. Nemainīga paliks vadītāja saspēle ar šova muzikālā noformējuma komandu - grupu “Dziļi violets”, kuru lūdzam nejaukt ar “Deep Purple”. Mr. Kozmens joprojām ir saglabājis filmēšanas laukuma administratora amatu. Žurnālists Ēriks Palkavnieks turpinās informēt par svarīgo ar savām gandrīz korektajām ielu intervijām, ko viņš pats mīļi sauc par “ielenēm”. Turpināsies arī saturīgākais pašmāju seriāls Idioti, kam būs jau trešā sezona – tas ir vairāk nekā pašam šovam, bet seriāliem sezonas skaitam citādāk nekā šoviem.”

Līdz šim šova veidotāji principiāli atteicās pirms filmēšanas izziņot personības, kas viesosies šovā, tāpēc tagad būs tā, kā nebija: “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” filmēšanā, kas notiks Vidzemes koncertzālē “Cēsis” svētdien, 18. septembrī, pl.19.00 (septiņos) pirmās daļas viese – Valmieras Drāmas Teātra valdes locekle Evita Ašeradena. Otrās daļas viesis - dziedātājs Dons.

Arī “Karaliskā improvizācijas teātra” devītā sezonas izrāde notiks Cēsīs - 15.septembrī Vidzemes koncertzālē. Izrādē piedalīsies improvizatori: Jānis Skutelis, Nauris Brikmanis, Ēriks Palkavnieks, Emīls Mednis, Jurijs Djakonovs. Par muzikālo noformējumu gādās pianists Valters Osis.

Papildu pasākumi - bezmaksas ekskursijas Jāņa Skuteļa vadībā sestdien, 17.septembrī Cēsīs plkst.14:00 no Rožu laukuma.Tāpat 16. septembrī notiks pasākums Cēsu Fono klubā, kur muzicēs Pusnaktsšova radošās komandas pārstāvji grupa “Dziļi Violets” un apvienība “Gribam Būt Dīdžejas”.

Comedy KIT Vidzemes tūres programma

15.septembrī
Karaliskā improvizācijas teātra izrāde Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kino zālē pl.19:00

16.septembrī
Pasākums Fono klubā Cēsīs ar Pusnakts šova radošās komandas pārstāvju grupas “Dziļi violets” un apvienības “Gribam Būt Dīdžejas” dalību

17.septembrī
Ekskursija pa Cēsīm Jāņa Skuteļa vadībā; Sākums Rožu laukumā pl. 14:00

18.septembrī
“Pusnakts šovs ar Jāni Skuteli” Vidzemes koncertzālē “Cēsis” pl.19:00

Papildu informācija:
www.karaliskais.com
Comedy KIT menedžments: Vita Valheima
t: 2834311
e: management@karaliskais.com
Datums: 2016. gada 7. septembris