Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Electro Infusion koncerts

Electro Infusion koncerts
Sestdien, 14.maijā, Mākslas telpā MALA, Cēsīs tiks atklāta pagalma sezona ar elektroniskās mūzikas vakaru, piedaloties 3 dīdžejiem.
Sestdien, 14.maijā, Mākslas telpā MALA, Cēsīs tiks atklāta pagalma sezona ar elektroniskās mūzikas vakaru, piedaloties 3 dīdžejiem.

DJ Qoks (Artūrs Kociņš), pasākuma dzinējs, kas vienmēr sevi asociē kā iesācēju, sakot, ka „atkārtoties ir gar-lai-cī-gi". Šoreiz ritmam izvēlēti pasākumos mazāk izmantoti žanri, kā electropunk, electroclash un electropop, kas ietver sevī sociālu protestu saukļus un nedaudz agresīvus viļņus, kā arī vieglprātīgas noskaņas, kas iet pa asmens malu paralēli meinstrīmam.

DJ R.I.S.A. (Edžus Ristamecs) iesaistījās mūzikas lauciņā jau 2006. gadā, sākot ar mūzikas producēšanu. Vēlāk uz diska aparātiem veidoja dažāda stila mūziku house, hip-hop, drum & bass, pārejot uz vinila formātu. "Mana mūzikas gaume ir mainījusies ejot cauri gadiem, bet ir lietas kuras nemainās - turpinu meklēt un tiekties līdz sarunai ar dvēseli .. mans sets būs krāsains sākot no dziļākiem deep house stūriem , līdz ļoti vasarīgiem, disco viļņos, dvēseliskiem Āfrikas ritmiem”.

DJ Next B (Alexandrs) 90-to gadu beigās sāka darboties klubā Metro(M-808), kur iepazinās plašāk ar tādiem underground žanriem kā techno, dark ambient, jazz, trance, breakbeat, electro, IDM. Vakara izvēlēts tonis būs balstīts uz kulta grupas Plaid (The Black Dog dalībnieki) pamata, kuri savā laikā daudz eksperimentējuši un uzskatīti kā vieni no pirmajiem IDM pasniedzējiem.

Koncerta sākums plkst.20:00.

Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv
Datums: 2016. gada 9. maijs