Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Amatnieki Cēsu viduslaiku pilī

Amatnieki Cēsu viduslaiku pilī
Svētdien, 1.maijā, no plkst.10.00 līdz plkst.18.00 Cēsu viduslaiku pilī darbu sāks seno amatu meistari. Rotkalis Daumants Kalniņš Seno Rotu kalvē sniegs ieskatu seno latgaļu rotu kultūrā un valkāšanas tradīcijās. Viesturs Āboltiņš pils viesus iepazīstinās ar mūsdienās mazpazīstamu amatniecības jomu – kaula un raga apstrādi un sadzīves priekšmetiem, kas viduslaikos gatavoti no šiem materiāliem.
Svētdien, 1.maijā Cēsu viduslaiku pilī darbu sāks seno amatu meistari. Rotkalis Daumants Kalniņš Seno Rotu kalvē sniegs ieskatu seno latgaļu rotu kultūrā un valkāšanas tradīcijās. Viesturs Āboltiņš pils viesus iepazīstinās ar mūsdienās mazpazīstamu amatniecības jomu – kaula un raga apstrādi un sadzīves priekšmetiem, kas viduslaikos gatavoti no šiem materiāliem.

Pils dārznieki vedinās atklāt viduslaiku dārzniecības noslēpumus pils virtuves dārzā, kurā jau otro gadu tiks audzēti pirms 500 gadiem Livonijā pieejamie augi un dārzeņi. Pils viesiem būs iespēja vērot viduslaiku pavārmākslas demonstrējumus un uzzināt, kas veidojis viduslaiku pils iedzīvotāju ikdienas ēdienkarti, bet aktivitāšu laukumā ikviens varēs ņemt dalību dažādās spēka un veiklības spēlēs, pierādīt prāta asumu viduslaiku galda spēlēs, kā arī uzlaikot īstas viduslaiku bruņas.
Uz tikšanos Cēsu pilī!
Datums: 2016. gada 27. aprīlis