Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vienības laukumā īpaši zvaigžņota eglīšu rotāšanas akcija

Šogad Vienības laukumā cēsniekus un pilsētas ciemiņus priecē ne vien ierastā, lielā svētku egle, bet arī mazās eglītes, kuras aicinām izrotāt ar “Eiropas kultūras galvaspilsētas” (EKG2027) logo zvaigznēm.

“Šis ir īpašāks gads – tas arvien skaidrāk iezīmē, ka nozīmīgas lietas ir paveicamas tikai kopā! Sekmīga dalība Eiropas kultūras galvaspilsētas konkursā ir iespējama tikai, darbojoties lielā un saliedētā komandā! Un šī komanda esam mēs visi – cēsnieki un topošā Cēsu novada iedzīvotāji!”, uzsver Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

“Aicinu un priecāšos, ja ar EKG zvaigzni izrotāsi savu mājvietu, tās logus, savu eglīti un arī mazās eglītes Vienības laukumā, kas šogad uzstādītas īpaši šim mērķim. Radīsim svētku sajūtu kopā! Droši izgatavo arī citāda izskata zvaigznīti, ko iekarināt logā vai Vienības laukuma eglītēs! Jo vairāk zvaigžņu mēs būsim, jo bagātāki un stiprāki kļūsim!”, turpina Egliņš-Eglītis.
 
EKG2027 trafarets pieejams ŠEIT.
 


Trafareti drukātā veidā no 18.decembra būs pieejami Cēsu novada pašvaldībā, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Cēsu klīnikā, kā arī vairākos Cēsu tirdzniecības centros.
 
Esam radoši! Rotājums var kalpot arī kā vēstījums draugiem, kurus citādāk šajā laikā nesanāks satikt. 

Fotogrāfiju ar savu rotājumu sūti Cēsu novada pašvaldībai Facebook vēstulē uz @Cesu_novads un papildus atzīmē #cēsis2027 un #cēsuzvaigznes, lai mēs visi ieraugām Cēsu zvaigznes.

Piecu oriģinālāko rotājumu autori dāvanā saņems īpašus EKG2027 suvenīrus no Cēsu novada pašvaldības.

Cēsis ar vēl vairākām Latvijas pašvaldībām kandidē uz “Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027” titulu, un pirmā šī konkursa izvērtēšana ir jau 2021.gada vasarā.