A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?

Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?

Valsts kanceleja sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības Kameru 25.septembrī plkst.14.00 Raunas ielā 4, Cēsīs, aicina apmeklēt diskusiju “Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?"

Kopš 1.maija cīņai pret korupciju, nolaidīgu rīcību, cilvēktiesību un citiem sabiedrības interešu pārkāpumiem darba vidē ir spēcīgs atbalsts – Trauksmes celšanas likums, kas nodrošina aizsardzību trauksmes cēlējiem. Likums arī nosaka, ka visās valsts iestādēs, kā arī uzņēmumos, kuros strādā vismaz 50 darbinieku, no 1. maija jābūt iekšējās trauksmes celšanas kanāliem.

Seminārā diskutēsim par to, kas ir trauksmes celšana, kādus ieguvumus tā sniedz uzņēmumiem un sabiedrībai, par ko var un vajag celt trauksmi. Pārrunāsim aktuālākos jautājumus par iekšējā trauksmes celšanas mehānisma ieviešanu, raksturīgākos pārkāpumus un veidus, kā tos risināt.

Lai veicinātu pieredzes apmaiņu un diskusiju, semināra dalībnieki aicināti apdomāt piemērus saistībā ar trauksmes celšanu, kas balstīti pašu pieredzē.

Programma:
▶️ 14.00-14.30 Kas ir trauksmes celšana?
▶️ 14.30-15.00 Iekšējās trauksmes celšanas sistēmas izveide un ieviešana
▶️ 15.00-15.10 Pauze
▶️ 15.10-16.30 Diskusija par raksturīgākajiem pārkāpumu gadījumiem un kā tos risināt
▶️ 16.30-17.00 Trauksmes celšanas mehānismu daudzveidība un noslēguma secinājumi

Semināra vadītāja: Inese Kušķe, Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte, viena no Trauksmes celšanas likuma autorēm.

☝️ Reģistrācija: aizpildot formu https://ej.uz/cesis_250919 vai sazinoties ar Natāliju Juškovu, LTRK Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītāju, rakstot uz natalija.juskova@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 26842098.
☝️ Dalība: bezmaksas.
☝️ Publicitātes nolūkos semināra laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas.

Publicēšanas datums: 2019. gada 23. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt