A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Starptautiskais uzņēmējdarbības forums

Starptautiskais uzņēmējdarbības forums

Ceturtdien, 29. oktobrī, Rēzeknē, Latgales koncertzālē GORS notiks Starptautiskais uzņēmējdarbības forums. Dalība tajā bezmaksas.

Forumā ārzemju un vietējie uzņēmēji un eksperti diskutēs par uzņēmējdarbības attīstību reģionā, pārrunās paplašināšanās iespējas ārvalstu tirgos un dalīsies pieredzē, kā sekmīgi darboties Rēzeknē un citās Latvijas pilsētās.

Forumā uzstāsies iedvesmojošais un starptautiski pieprasītais biznesa stratēģiju, inovāciju un mārketinga eksperts, biznesa līderis un vairāku bestselleru autors no Lielbritānijas Peter Fisk. (Pasākumā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu, krievu un angļu valodā.)

Foruma ietvaros būs iespēja tikties ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem no Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas, Ķīnas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Polijas, Itālijas, Francijas, Japānas, Singapūras, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Ukrainas, Lietuvas un saņemt individuālas konsultācijas par biznesa iespējām Jūs interesējošajā reģionā.

Pasākuma programma un reģistrācija LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/starptautiskais-uznemejdarbibas-forums-rezekne.

Publicēšanas datums: 2015. gada 23. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt