A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Koprades mājā "SKOLA6" darbojas LIAA Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība

Koprades mājā "SKOLA6" darbojas LIAA Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība

Sākot no 2018.gada Koprades mājā Skola6 darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (turpmāk tekstā - LIAA) Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība, kas atvērta apmeklētājiem katru darba dienu no plkst.8.30 līdz plkst.17.00.

LIAA Valmieras biznesa inkubatorā juridiskām un fiziskām personām ir iespējams gūt atbalstu, zināšanas un apliecinājumu savai uzņēmējdarbības idejas attīstībai. Gada laikā deviņi pirmsinkubācijas dalībnieki ir guvuši pārliecību par savu ideju, reģistrējot jaunu uzņēmumu un startējot jau inkubācijas programmā, kur papildus konsultācijām un apmācībām gūst arī finansiālu atbalstu uzņēmuma attīstīšanai.

Patlaban kopumā LIAA Valmieras biznesa inkubatorā darbojas 42 dalībnieki, no kuriem 26 iziet inkubācijas posmu. Pārstāvētās nozares ir patiešām dažādas – sākot no pārtikas, apavu ražošanas, kokapstrādes un beidzot ar sporta komandu pozicionēšanas datu savācējsistēmas izstrādi, vīriešu ekoloģiskās kosmētikas ražošanu un bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu, enerģijas ražošanu.

No LIAA Valmieras biznesa inkubatora darbības reģionā esošajiem 20 novadiem un Valmieras pilsētas aktīvi ir pārstāvēti 14 novadi. Visplašāk pārstāvētie ir Cēsu novads un Valmieras pilsēta – attiecīgi, 12 un 11 dalībnieki.
Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/

Informāciju sagatavoja:

Laura Zvaigzne
Valmieras biznesa inkubatora
projektu vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Mob. tālr.:+371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 15. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt