A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Latvijas kopstrādes telpu II mini-forums: Kopā (sa)strādāšanās

Latvijas kopstrādes telpu II mini-forums: Kopā (sa)strādāšanās

Šī gada 29. novembrī no plkst.11.00-17.00 Cēsu kopstrādes mājā Skola6 norisināsies Latvijas kopstrādes telpu II mini-forums: Kopā (sa)strādāšanās.

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar kopstrādes telpu konceptu, identificēt vietējās tendences biroju attīstībā un to izmantošanā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties un dalīties pieredzē ar labākajiem Latvijas piemēriem kopienas darba vides attīstībā, kā arī būs iespēja identificēt kopējās politikas un infrastruktūras problēmas, ar ko saskaras kopstrādes telpu lietotāji.

Kopstrāde (coworking) var tikt saprasta kā darba veids, organizācijas kultūras tips vai strādāšanas telpa, kas ir sadarbībā balstīta. Ir svarīgi, lai tās lietotāji un citi iesaistītie izprot visu šo trīs parametru sasniegšanas specifiku un veidu, radot kopīgu darba vidi, kas atbalstītu radošas kopienas attīstību. Mini-foruma mērķis ir ne tikai prezentēt kopstrādes telpu kustību pēdējā desmitgadē, bet arī apvienot vietējās zināšanas un piemērus par attālinātas strādāšanas tendencēm un kopstrādes telpu izmantošanu no lietotāju perspektīvas.

Iepazīsties ar foruma programmu ŠEIT.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 28. novembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas. Pasākumu organizē LIAA Valmieras biznesa inkubators, koprades māja Skola6 un Cēsu novada dome.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.
Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: www.facebook.com/LIAAValmiera/

Publicēšanas datums: 2018. gada 22. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt