A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Informatīvā tikšanās par "Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkla" preču tirdzniecības platformu

Informatīvā tikšanās par "Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkla" preču tirdzniecības platformu

Šā gada 10.oktobrī un 11.oktobrī, Cēsīs notiks "Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkla" preču tirdzniecības platformas informatīvā tikšanās. Tikšanās laikā uzņēmēji tiks informēti par attīstības un sadarbības iespējām starp Latvijas un Ķīnas uzņēmējiem un par iespējām uzsākt preču realizāciju Ķīnas tirgū. Ķīnas uzņēmēju mērķis ir dot iespēju Latvijas ražotājiem piedāvāt savu produkciju Ķīnas mājsaimniecībām un iedzīvotājiem.

Šobrīd Ķīnas valdība enerģiski ievieš "One belt, One road” (Viena josta, viens ceļš) iniciatīvu, kuras mērķis ir izmantot antīkā zīda ceļa vēsturisko simboliku, veicinot pozitīvu attīstību starp valstīm kuras šķērso šis ceļš veicinot ekonomisko sadarbību starp šīm valstīm. Šīs iniciatīvas mērķis ir dot iespēju mazāk attīstītiem reģioniem ātrāk attīstīties izmantojot interneta ekonomiskās iespējas. 

Ķīnas interneta bizness attīstās ļoti strauji. To veicina Ķīnas 1,3 miljardu lielā populācija un strauji augošā pirktspēja. Valstīm, kuras skar iniciatīva "One belt, One road" līniju, tas ir vēl lielāks vilinājums.

Šī jaunveidotā biznesa platforma (Interneta veikals) ir atvērta gan lielajiem, gan vidējiem, gan mazajiem ražojošajiem uzņēmumiem Latvijā. Lai uzsāktu sadarbību, nav būtiska uzņēmēju iepriekšējā pieredze interneta tirdzniecība, bet ir svarīga uzņēmēja gatavība iesaistīties jauna mazumtirdzniecības kanāla darbībā, lai patērētāji varētu ar interneta palīdzību iegādāties preces un ražojumus no Latvijas.

Ķīnas uzņēmēji novērtē Latvijā ražoto produktu augsto kvalitāti, kas savukārt Ķīnas pircējiem rada spēcīgu vilkmi tos iegādāties.

"Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkls" ir pārrobežu interneta tirdzniecības platforma, domāta lai Latvijas īpašie produkti varētu tikt eksportēti uz Ķīnu, izveidots jauns pārdošanas tīkla kanāls. Visi Latvijas uzņēmumi, kuru preces tiek piedāvātas tirgū, var brīvi iekļūt platformā. Platforma neparedz iekasēt darījuma maksu, lai Latvijas puses uzņēmumi var ne tikai izbaudīt "nulles izmaksas", bet arī "nulles risku", lai piekļūtu Ķīnas tirgus iespējām.

Haiyong Lu
SIA “Saulainais Zīda Ceļš”
Reģ.nr. 44103109931
e-pasts: saulainaiszidacels@gmail.com

Telpu kapacitāte ir ierobežota tāpēc lūgums reģistrēties pasākumam:

• 10.oktobris, plkst.14.00, Bērzaines iela 5, Cēsis (40 vietas) šeit
• 11.oktobris, plkst.15.00, Raunas iela 4, Cēsis (līdz 100 vietām) šeit

p.s. ja interese par pasākumu būs lielāka, meklēsim iespēju organizēt papildus tikšanos.
Kontakttelefons saziņai: 29457809 Valdis Nītiņš, Cēsu novada pašvaldība.

Publicēšanas datums: 2017. gada 5. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt