A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » EIS Group Latvija meklē programmētājus darbam Cēsīs vai Valmierā

EIS Group Latvija meklē programmētājus darbam Cēsīs vai Valmierā

Decembrī notikušajā Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) 17. gadskārtējā konferencē nosauktie dati liecina, ka Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozare attīstās ļoti strauji. Pēc LIKTA prezidentes Signes Bāliņas teiktā, 2014.gadā, salīdzinot ar iepriekšējo, par 22% audzis eksports, izveidojušies 470 jauni IKT uzņēmumi, to kopējam skaitam sasniedzot 5534, par 3200 cilvēkiem audzis nozarē strādājošo skaits, kopumā nodarbinot 26 600 speciālistus.

Te paveras labas iespējas skolu absolventiem, domājot par nākamo profesiju. Darbavietas galvenokārt atrodas Rīgā, tāpēc jau tagad IKT uzņēmumi apsver iespējas atvērt filiāles reģionos. Vairākiem tādas jau izveidotas Jelgavā, Liepājā, Ventspilī. Vidzemē akūti jūtams programmētāju trūkums. Te cerības uz Vidzemes augstskolas absolventiem vai cilvēkiem, kuri strādā citur, bet gribētu dzīvi saistīt ar Cēsīm un meklē labi apmaksātu darbu.

EIS Group Latvija ir internacionāla programmatūras izstrādes kompānija, kas apsver iespēju atvērt biroju arī Cēsīs vai Valmierā, tāpēc meklē 3-4 JAVA programmētājus. Kompānijas vadība atrodas ASV, Kalifornijā, filiāles dažādās valstīs, tai skaitā arī Latvijā, Rīgā.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2015. gada 21. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt