A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Cēsu novada pašvaldība izsludina grantu konkursu „Dari Cēsīm”

Cēsu novada pašvaldība izsludina grantu konkursu „Dari Cēsīm”

No 1.marta līdz 30.novembrim jau otro gadu pēc kārtas norisināsies Cēsu novada pašvaldības grantu konkurss “Dari Cēsīm”.

Visi pretendenti, kas atbilst konkursa nolikumam, ir aicināti iesniegt savus pieteikumus katru mēnesi, līdz tekošā mēneša pēdējai darba dienai. Konkursa kopējais grantu fonds šogad ir 20 000 eiro. Viena projekta īstenošanai var saņemt grantu ne vairāk kā 3000 eiro apmērā. Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt radošas iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un atbilst ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Cēsīs - vecpilsētā.

Grantu konkurss „Dari Cēsīm” pirmo reizi tika izsludināts 2014. gadā ar kopējo grantu fondu 9000 eiro apmērā. Tad atbalstu uzņēmējdarbībai saņēma četri radošo nozaru uzņēmēji.

Iesniegto projektu atlase norisināsies trīs kārtās – sākumā tiks izvērtēta pieteikuma atbilstība konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām. Visas atbilstoši iesniegtās idejas vērtēs pašvaldības izveidota žūrija, kura labākos projektus izvirzīs trešai kārtai, kur norisināsies prezentācijas un intervijas ar projektu autoriem.

Par grantu konkursu „Dari Cēsīm” precīzāk var uzzināt, apmeklējot Cēsu novada pašvaldību Bērzaines ielā 5, Cēsīs, pie Attīstības nodaļas speciālista komercdarbības attīstības jautājumos Valda Nītiņa, sazinoties pa tālruni 64124702, mob. 29457809 vai e-pastu valdis.nitins@cesis.lv.

Visa informācija - konkursa nolikums, idejas pieteikuma anketa un nepieciešamie pielikumi - pieejama mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Uzņēmējiem→Atbalsta programmas→Pašvaldības atbalsts→”Dari Cēsīm”, kā arī pie aktualitātēm uzņēmējdarbībā.

Publicēšanas datums: 2015. gada 23. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt