A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Bezmaksas seminārs par radošo uzņēmējdarbību un "Brigādes" darbnīca

Bezmaksas seminārs par radošo uzņēmējdarbību un "Brigādes" darbnīca

Cēsu novada pašvaldība un Laikmetīgās mākslas centrs aicina Jūs 2013.gada 14.martā plkst.11.00 Bērnu zinātnes centra Z(in)oo telpās, Poruka ielā 8 (iebraukšana no Lapsu ielas), apmeklēt „Brigādes" darbnīcu, kuras ietvaros norisināsies ekspertes Vitas Brakovskas meistarklase „Praktiskais radošums uzņēmējdarbībā - mīti, patiesība un prakse”, kā arī informatīvs seminārs par „Brigādes” radošās uzņēmējdarbības konkursu Cēsīs, kura ietvaros 4 pretendenti varēs saņemt finansējumu līdz 2500 LVL savas idejas, kas balstīta mākslā un kultūrā realizācijai.

No 6.marta Cēsīs ir uzsākts konkurss „Brigāde”, ko finansē Laikmetīgās mākslas centrs un Cēsu novada pašvaldība, lai veicinātu radošo uzņēmējdarbību, kas balstīta kultūrā un mākslā. Projektu pieteikumus varēs iesniegt līdz 22.martam, aizpildot vienkāršu veidlapu. Pieteikties var gan jau esošas juridiskas personas, gan fiziskas personas, kurām finansējuma piešķiršanas gadījumā nāksies reģistrēties kā nodokļu maksātājam, vai vērt savu SIA. Projekta idejai jāatbilst sekojošiem kritērijiem:
- sociālu jautājumu risināšana / pilsētvides uzlabošana;
- konkrēta fiziska vieta Cēsu Vecpilsētas teritorijā, kurā pieejams produkts (vai ar to saistītas aktivitātes);
- ideja balstīta mākslā un kultūrā;
- ilgtspēja (spēja eksistēt ilgtermiņā, pēc BRIGĀDEs granta izlietošanas)

Vairāk informācijas par „Brigādes” konkursu šeit: http://www.cesis.lv/lv/uznemejdarbiba/atbalsta-programmas/pasvaldibas-atbalsts/programma-brigade

Vēlreiz par semināru:

Pasākuma laiks: 2013.gada 14.marts, plkst.11.00
Pasākuma norises vieta: Bērnu Zinātnes centrs Z(in)oo 2.stāvā, Poruka ielā 8
(iebraukšana no Lapsu ielas) Cēsīs.
Dalība darbnīcā – bezmaksas, taču lūgums iepriekš pieteikties, rakstot e-pastu uz . Pieteikumā jānorāda savs vārds, uzvārds, kontaktinformācija (telefona numurs vai e-pasts).

Darbnīcas ekspertei Vitai Brakovskai, MBA (biedrība „Zinis”), ir praktiska pieredze indivīdu radošo uzņēmējspēju veicināšanā, kā arī inovācijas atbalsta instrumentu izstrādē un ieviešanā. V. Brakovska ir ieguvusi starptautisku pieredzi radošās domāšanas rosināšanā Krievijā un Turcijā, kā arī Eiropas Komisijas atzinību par LIAA inovatīvo biznesa ideju konkursa „Ideju kauss” ieviešanu. Eksperte ir Britu padomes Latvijā radošās domāšanas metodoloģijas „Nākotnes pilsētas spēle” sertificēta vadītāja. Vairāk informācijas: http://zinis.lv/.


Kontakpersona:
Laine Madelāne
Cēsu novada pašvaldība
Speciāliste komercdarbības attīstības jautājumos
Tālr. 64124702, 26825755


Publicēšanas datums: 2013. gada 11. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt