A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Bezmaksas seminārs "Kā sagatavot projektu programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma""

Bezmaksas seminārs "Kā sagatavot projektu programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma""


Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” – mikro, mazie vai vidējie komersanti, kuri vēlas attīstīt jaunus produktus vai tehnoloģijas.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem. Semināra otrajā daļā Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu pārstāvji sniegs informāciju par Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes sniegtajiem pakalpojumiem uzņēmējiem. Noslēgumā būs prezentācija par patentpilnvaroto sniegtajiem pakalpojumiem. Būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas.

Plašāka informācija par aktivitāti "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” pieejama LIAA mājaslapā.

Semināra programma pieejama šeit.

Pieteikšanās semināram līdz 28. janvāra plkst. 12.00, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Kontaktinformācija:
Olga Pižikova
Vecākā speciāliste, Klientu apkalpošanas nodaļa
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039499
Fakss: +371 67039401
E-pasts: olga.pizikova@liaa.gov.lvPublicēšanas datums: 2013. gada 23. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt