A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Aicinām piedāvāt brīvos nekustamos īpašumus un vakances

Aicinām piedāvāt brīvos nekustamos īpašumus un vakances

Cēsu novada pašvaldība šobrīd izstrādā  jaunas informācijas sadaļas Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv. Zem sadaļas Uzņēmējdarbība, paredzēts izveidot jaunas apakšsadaļas „Nekustamā īpašuma piedāvājumi uzņēmējiem” un „Vakances”. Sadaļās paredzēts izvietot informāciju par:

1)      Cēsu novadā pieejamajiem, brīvajiem komercobjektiem, ražošanas objektiem, kā arī zemi komercapbūvei vai ražošanai. Informācija koncentrētā veidā tiks izvietota mājas lapā, lai katrs potenciālais interesents varētu iepazīties ar informāciju par brīvajiem pašvaldības un privātpersonu nekustamajiem īpašumiem, kas pieejams nomai vai tiek tirgots. Mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem iepazīties ar nekustamā īpašuma iegādes vai nomas iespējām Cēsu novadā un tā izmantošanas mērķiem, izvērtējot konkrētus aktuālos piedāvājumus Cēsu novadā.

2)      Uzņēmumu piedāvātajām vakancēm. Ņemot vērā, ka šobrīd informācija par vakancēm izvietota gan NVA, gan laikrakstos, gan dažādos portālos, vēlamies izveidot vietu, kurā vienkopus būtu apskatāmas darba devēju vakances Cēsu un apkārtnes novadu uzņēmumos.

 

Lai izveidotu brīvo nekustamo īpašumu datu bāzi , aicinu privātīpašniekus, kuriem pieder nekustamais īpašums (telpas, ēkas, zeme) un kuru Jūs vēlētos piedāvāt (noma, pārdošana) investoriem uzņēmējdarbības veikšanai, sazināties ar Cēsu novada pašvaldības speciālisti komercdarbības attīstības jautājumos Laini Madelāni, pa tālr. 26825755, 64124701, vai e-pastu:

Ja Jūsu uzņēmumam ir vakances, kuras vēlaties izsludināt, piedāvājam iespēju bez maksas ievietot informāciju Cēsu novada pašvaldības mājas lapā. Tas izdarāms, sazinoties ar Cēsu novada pašvaldības speciālisti komercdarbības attīstības jautājumos Laini Madelāni, pa tālr. 26825755, 64124701, vai e-pastu: .Publicēšanas datums: 2013. gada 4. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt