A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Volejbola turnīrs "Cēsu kauss 2017" jau šo sestdien

Volejbola turnīrs "Cēsu kauss 2017" jau šo sestdien

Sestdien, 16.septembrī, par jauku volejbola tradīciju kļuvušais Cēsu pilsētas Sporta skolas organizētais volejbola turnīrs jauniešiem “Cēsu Kauss 2017” jau piekto gadu pēc kārtas priecēs visus Cēsu volejbola draugus.

Rudenīgās noskaņās Cēsu sporta bāzēs (Cēsu sporta kompleksā, Cēsu sporta namā, Cēsu 2.pamatskolas un Cēsu 1.pamatskolas sporta zālēs, pavisam uz 7 laukumiem) par turnīra čempionu kausiem 3 vecuma grupās zēniem – U19 (1999.g.dz. un jaunāki), U14 (2004.g.dz. un jaunāki) un U12 (2006.g.dz. un jaunāki), kā arī 2 vecuma grupās meitenēm – U17 (2001.g.dz. un jaunākas), U14 (2004.g.dz. un jaunākas), sacentīsies komandas no Kuldīgas, Rīgas, Gulbenes, Kauņas (Lietuva), Madonas, Limbažiem/Salacgrīvas, Jēkabpils, Neretas, Valgas (Igaunijas), Preiļiem, Kokneses un Cēsīm/Siguldas. Kopumā turnīram pieteikušās 37 komandas, kas ir jauns šī pasākuma rekords.

Prieks par lielo atsaucību abās meiteņu grupās, kurās pārbaudīt spēkus pirms LVF rīkotajām Latvijas Kausa izcīņas sacensībām pieteikušās 20 komandas.

Pateicamies pasākuma atbalstītājiem SIA Venden, SIA LIVONIJA, A/S CĒSU ALUS par atbalstu Cēsu turnīra organizēšanā!

Cēsu pilsētas Sporta skolas vārdā vēlam komandām veiksmīgus startus un izdošanos visas sacensību sezonas garumā.

Visās zālēs sacensību sākums plkst.10.00.

Publicēšanas datums: 2017. gada 12. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt