A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Noslēdzies Cēsu novada čempionāts pludmales volejbolā

Noslēdzies Cēsu novada čempionāts pludmales volejbolā

Ar finālposmu jūlija pēdējā otrdienā noslēdzies šīs vasaras Cēsu pludmales volejbola maratons, kas norisinājās kopumā 6 posmos, pulcinot tuvākus un tālākus pludmales volejbola entuziastus. Lai noskaidrotu šī brīža labākos Cēsu pludmales volejbolistus, sacensības tika organizētas gan meistaru grupā (dalībnieki ar jau zināmu trenētību), gan tautas grupā (dalībnieki ar vēlmi labi pavadīt laiku, t.sk. dāmas).

Kā paredzēja sacensību reglaments Meistaru grupā dalībniekiem, krājot reitinga punktus, bija iespēja cīnīties par čempionāta galveno balvu – kopvērtējuma uzvarētāja kausu, kā arī vērtīgām balvām no sacensību organizatoriem un atbalstītājiem – Fonokluba, "Cēsu Alus" un "Studio Pizza".

Sacensību pēdējā - 6.posmā, tika sadalītas arī novada čempionāta medaļas. Tautas grupā novada čempionu kausus un zelta medaļas izcīnīja Bičevskis/ Riņkis finālspēlē sarūgtinot Vectirāni/ Meržejevski, kuriem kārtējo posmu pēc kārtas bija jāsamierinās ar pjedestāla 2.pakāpienu un čempionāta sudraba medaļām. Bronzas medaļas tautas grupā izcīnīja Kirilova/ Kukarels. Meistaru grupā noslēdzošajā, medaļu posmā piedalījās 12 pāri, piedaloties arī Latvijas izlases spēlētājam Edgaram Šimanskim un 2019.gada Pasaules salu čempionam pludmales volejbolā Aldim Jaundžeikaram. Sīvās cīņās pierādīt savu pārākumu un izcīnīt čempionāta zelta medaļas izdevās Lazdiņam / Dolženko, kuri pusfinālā par zaudējumu iepriekšējā 2.kārtas spēlē revanšējās Švecam / Dandenam un finālā pārliecinoši apspēlēja Špirku / Brūveri, kuriem sudraba medaļas. Par 3.vietu Osis / Kiršteins sarūgtināja Švecu / Dandenu, izcīnot bronzas medaļas, kā arī vērtīgos reitinga punktus sacensību kopvērtējumam.

Summējot 5 sacensību posmos (no sešiem) iegūtos reitinga punktus par 2019.gada Cēsu novada čempionāta pludmales volejbolā kopvērtējuma uzvarētāju tika kronēts Rihards Lazdiņš, 2.vieta – Andrim Osim, 3.vieta – Kristapam Kiršteinam.

Paldies sacensību atbalstītājiem – Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu olimpiskajam centram, Fonoklubs, Studio Pizza, Cēsu Alus un EF System!

Uz tikšanos smiltīs!

Publicēšanas datums: 2019. gada 7. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt