A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Latvijas skolu ziemas Olimpiskais festivāls

Latvijas skolu ziemas Olimpiskais festivāls

No 1.marta līdz 2.martam Ērgļos norisinājās tradicionālais Latvijas skolu ziemas Olimpiskais festivāls, kurā bija pārstāvētas 46 Latvijas pašvaldības ar 139 skolu komandām. No Cēsu novada piedalījās astoņas skolu komandas septiņos sporta veidos - distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, frīstaila slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, disku golfā un sešās no tiem izcīnīja godalgotas vietas!

Skolu vērtējumā sešu Cēsu skolu audzēkņi spēja izcīnīt medaļas kādā no sporta veidiem! Divas reizes mēs šajās sacensībās varējām būt sevišķi lepni - jaunākās grupas slēpotājas Stella Bleidele (C.1.P.), Amēlija Zaķe (C.2.P.) un Keita Karlīna Šmite (CPV) nodrošināja Cēsīm visu pjedestālu - viņas bija labākās gan 1 km distancē gan skikrosā (slēpošana ar veiklības elementiem)!

Visi malači, bet īpašs prieks par Cēsu Valsts ģimnāzijas un Cēsu 2.pamatskolas komandām, kuru pūrā attiecīgi desmit un sešas godalgas!

Paldies visiem jauniešiem, kuri šajās ziemas dienās aizstāvēja savas skolas un mūsu novada godu! Jūs bijāt lieliski ar savu cīņas sparu un attieksmi pret sacensībām!

Paldies sporta skolotājiem Jautrītei Bahmanei,Jurim Vaido, Sandrai Krastiņai, Martai Tutiņai, Aivaram Krickim un vecākiem par līdzi dzīvošanu un praktisko palīdzību starta vietās!

Īpašs paldies skolu direktoriem, kuri bija atsaucīgi un spēja nodrošināt savu skolu dalībniekiem siltas pusdienas!

Medaļu kopvērtējums skatāms ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2019. gada 4. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt