A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību posms

Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību posms

Sestdien, 20.janvārī, Cēsu 2.pamatskolā notiks Jaunsardzes reģionālo telpu orientēšanās sacensību pirmais posms. Jaunsargiem tā būs lieliska iespēja trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, izveicību, kā arī iepazīt orientēšanās sportu jaunā veidā. Sacensībām pieteikties aicināti visi interesenti - ne tikai jaunsargi!

Cēsu pamatskola būvēta pavisam nesen, pirms pieciem gadiem. Tai raksturīgas plašas telpas ar vairākām kāpnēm, sporta un aktu zālēm, kā arī dažāda lieluma klases.

Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības 2017.gadā guva lielu atsaucību no jaunsargiem reģionos - tajās piedalījās vairāk nekā 800 individuālie dalībnieki.

“Jaunieši interesējās par iespēju orientēšanos telpās izmēģināt arī nākamajos gados, tāpēc Jaunsardzes un informācijas centrs ar Latvijas Orientēšanās federāciju turpina sadarbību un 2018.gadā katrā novadā atkal rīkos četrus telpu oientēšanās sacensību posmus,” stāsta sacensību organizators Matīss Ratnieks. "Tāpat šīs sacensības dod jauniešiem iespēju pagarināt orientēšanās sacensību sezonu un sacensties savā starpā, noskaidrojot labāko skrējēju savā grupā līdz pat marta sākumam”.

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no plkst.11.00, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no plkst.12.00 līdz plkst.14.00. Finišs tiks slēgts plkst.14.30, bet plkst.15.00 notiks dalībnieku apbalvošana.

Pieteikties sacensībām iespējams izmantojot lof.lv pieteikumu sistēmu. Pieteikšanās termiņš – līdz plkst.10.00 divas dienas iepriekš pirms katra posma norises datuma. Piesakoties tiešsaistē jaunsargiem jānorāda vienības numurs.
Pēc pieteikšanās termiņa pieteikties varēs uz vietas sacensību dienā, tomēr tādā gadījumā sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem startēt gribētājiem pietiks kartes. Aicinām pieteikties laikus, lai varam sagatavot kartes pilnīgi visiem.

Jaunsardzes reģionālās telpu orientēšanās sacensības notiek kopumā četros posmos.
Sacensību norise:
27. janvāris. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne)
24. februāris. Saldus tehnikuma sporta komplekss (Kalnsētas iela 32, Saldus)
3. marts. Bijusī LU Bioloģijas fakultāte (Kronvalda bulvāris 4, Rīga)

Sacensības rīko Jaunsardzes  un informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās  federāciju.
Vairāk informācijas: http://telpuorientesanas.lv/jic/

Publicēšanas datums: 2018. gada 2. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt