A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Cēsu sporta laureāts 2019

Cēsu sporta laureāts 2019

Ceturtdien, 12.decembrī, plkst.18.30 Cēsu sporta kompleksā norisināsies tradicionālais "Cēsu sporta laureāts 2019". Pasākumu rīko Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Cēsu pilsētas sporta skolu. Tajā godināsim sportistus un viņu trenerus par augstiem sasniegumiem, pārstāvot Latviju un Cēsis, kā arī teiksim paldies sporta atbalstītājiem.

Sportam piemīt maģisks spēks piesaistīt cilvēkus. Kas ir šī sporta maģija? To uzzināsiet, ierodoties uz pasākumu. Visa Cēsu sporta saime - sporta biedrības, sportisti, treneri, sporta skolotāji, sporta veterāni, sporta entuziasti, sporta līdzjutēji un atbalstītāji - aicināti uz atpūtas vakaru, lai visi kopā pabūtu maģiskā gaisotnē. Katrs sportists vai komanda aicināti atnest un izvietot savas izcīnītās trofejas, lai visiem būtu iespēja tās redzēt.

Programmā:
18.00 -18.30 ierašanās, satikšanās sarunas, foto galeriju un izcīnīto sporta trofeju izvietošana un apskate, fotografēšanās sporta vēsturei;
līdz 18.30 Sporta laureātu fotografēšanās
18.30 Sporta laureātu parāde un maģiskā “Cēsu Sporta laureāts 2019” godināšanas ceremonija.

Vakara turpinājumā disko balle.

Lūgums pieteikt un apstiprināt savu dalību līdz 2.decembrim e-pastā sportalaureats2019@inbox.lv vai zvanot uz Cēsu Sporta skolas tālruni 29360984, Sporta skolas audzēkņiem pie sava grupas trenera.

*Groziņu vakars.

Publicēšanas datums: 2019. gada 25. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt