Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Cēsu Sporta laureāts 2017 balsojums

Cēsu Sporta laureāts 2017 balsojums

Iedzīvotāji aicināti balsot par Cēsu sporta laureāta 2017 nominācijām "Gada sportists/-e", "Gada sporta komanda", "Paraugs sportā", "Gada skolotājs", "Gada sporta pasākums" un "Gada populārākais sportists". Cēsu Sporta laureāta svinīgais pasākums notiks piektdien, 8.decembrī, plkst.19.30 Cēsu 2.pamatskolā.

Visi sporta draugi, novada sporta dzīves veidotāji – komandas un individuālie sportisti, kas pārstāvējuši Cēsu novadu un nesuši tā vārdu gan lielāka, gan mazāka mēroga sacensībās, sporta biedrības, sporta pasākumu organizatori, sporta veterāni un sporta skolotāji, līdzjutēji un atbalstītāji jau trešo reizi ir aicināti kopīgi atskatīties uz iepriekšējo sportisko gadu, sveiktu laureātus, kaldinātu jaunas idejas jauniem panākumiem un kopīgi atpūstos lielajā “Sporta ballē".

BALSO ŠEIT

Balvas tiks pasniegtas deviņās nominācijās - "Gada sporta skolotājs", "Gada sporta biedrība", "Gada sporta pasākums", "Cerība sportā", "Paraugs sportā", "Gada populārākais sportists/-e", "Gada sporta komanda", "Gada sportist/-e" un "Gada sporta treneris".

Līdz 20.novembrim iedzīvotāji izvirzīja kandidātus nominācijām "Gada sportists/-e", "Gada sporta komanda" un "Paraugs sportā", savukārt kandidātus nominācijai "Cerība sportā" aicināti izvirzīt treneri, sporta skolotāji un sporta biedrību pārstāvji. Par iesūtītajiem šo nomināciju kandidātiem un nomināciju "Gada aktīvākā sporta biedrība" balsojumu veiks Cēsu novada Sporta padomes apstiprināta komisija, savukārt no 20.novembra līdz 30.novembrim notiks aizklāts iedzīvotāju balsojums nominācijām "Gada sporta skolotājs", "Gada sporta pasākums" un "Populārākais sportists". Rezultāti tiks atklāti tikai noslēguma pasākumā.

Cēsu Sporta laureāta 2017 nolikums

2016.gadā ceļojošo kausu un nomināciju “Sporta laureāts” ieguva motosportists Kārlis Sabulis. Arī šogad galvenās nominācijas “Sporta laureāts” ieguvējs tiks noteikts pasākuma laikā, aizklāti balsojot klātesošajiem par vienu no deviņiem nomināciju ieguvējiem.

Pasākuma otrajā daļā balle un “groziņu vakars”.

Informāciju sagatavoja:
Cēsu sporta koordinatore
Rasa Siliņa

Publicēšanas datums: 2017. gada 8. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt