A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sports » Aizvadīts starptautisks karatē pasākums

Aizvadīts starptautisks karatē pasākums

Š.g. 2.decembrī Cēsīs norisinājās Starptautiskās tradicionālā karatē klubu alianses (ITKCA – International Traditional Karate Club Aliance), apvienības „Lielbritānijas Šotokans” un karatē kluba „Saksona” vadītāja 7.dana karatē meistara Leigh Smith vadītas treniņu nodarbības.

Šo sporta pasākumu organizēja Cēsu karatē klubs. Pasākumā piedalījās ap 65 tradicionālā karatē klubu dalībniekiem no Balviem, Cēsīm, Garkalnes, Inčukalna, Liepājas, Līgatnes, Rīgas, kā arī 5 dalībnieki no Leigh Smith vadītā sadraudzības kluba “Saxon” no Lielbritānijas. Latvijas tradicionālā karatē klubiem, t.sk., Cēsu karatē klubam, sadarbība ar “Saxon” jau pastāv ilgus gadus. Viena no sadarbības formām ir pieredzes apmaiņa. Viesi no Lielbritānijas guva pieredzi nodarbībās, kā arī apmeklēja apskates objektus.

Nodarbības pirmajā daļā dalībnieki atkārtoja un pilnveidoja atsevišķus tehnikas elementus, kas ir ietverti Kyu grādu (krāsaino jostu) un Dan (melno jostu) eksaminācijas programmā, akcentējot aizsardzības tehnikas būtību un lomu cīņa. Otrā daļa bija veltīta cīņas tehnikas (kumite) elementu apguvei.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki sekmīgi nokārtoja pārbaudījumus gan uz Kyu, gan Dan gradācijas pakāpēm. 

Attēlā (foto – Aleksandrs Kornets-Movzešs): Karatē meistars Leigh Smith un dalībnieki nodarbību gaitā.

Publicēšanas datums: 2017. gada 8. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt