Pasākumu kalendārs
<< Augusts 2017 >>
POTCPSSv.
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
A  A  A
Lapas karte


Vai piedalīsies Cēsu iedzīvotāju forumā 28.oktobrī?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Notiks seminārs par latvāņu ierobežošanu
2017. gada 19. oktobris  
Līdz 15.novembrim Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Integrētās Audzēšanas Skola” aicina pieteikties semināram "Latvāņu ierobežošana, izmantojot integrētās augu aizsardzības metodes".
Cēsu novadā pieejamas ES fondu mācības pieaugušajiem 31 izglītības programmā
2017. gada 18. oktobris  
Cēsu novada iedzīvotāji aicināti pieteikties mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējuma atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados, tostarp Cēsu novadā.
Sāk vērienīga Cēsu pilsdrupu konservācijas projekta realizāciju
2017. gada 18. oktobris  
Trešdien, 18.oktobrī, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un “RERE GRUPA” valdes loceklis Aldis Gulbis parakstīja līgumu par Cēsu pilsdrupu konservācijas un pils kompleksa rekonstrukcijas projekta īstenošanu. Turpmāko divu gadu laikā tiks veikta vairāku avārijas stāvoklī esošu Cēsu pils daļu konservācija un piemērošana publiskam apmeklējumam, labiekārtota pilij piegulošā teritorija, kā arī izbūvēta nojume viduslaiku dzīru norisei un darbnīcas seno amatu meistariem. Darbu rezultātā Cēsu pilsdrupas – viens no ievērojamākajiem kultūras pieminekļiem Baltijā un Cēsu lepnums – būs augstvērtīgi saglabātas un droši pieejamas ikvienam interesentam. Projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Cēsu novada pašvaldība.
Vides risinājumu institūts aicina uz 24 stundu klimata pārmaiņu hakatonu
2017. gada 18. oktobris  
Vides risinājumu institūts un RTU Design factory sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizē Copernicus Climathon 2017 Riga, kas norisināsies 27. oktobrī. Tas ir 24 stundu hakatons, kura ietvaros starpdisciplinārām komandām būs uzdevums izstrādāt novatoriskus risinājumus - kā sagatavoties klimata pārmaiņām Latvijā, pielietojot Copernicus Zemes novērošanas satelītu datus.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs novembrī
2017. gada 18. oktobris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 10.novembrī un 24.novembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Iesūti savas idejas Cēsīm!
2017. gada 17. oktobris  
Cēsniek, mēs zinām, ka Tev ir idejas, kā Cēsis padarīt skaistākas, ērtākas un interesantākas! Varbūt kaut kur citur Latvijā vai ārvalstīs esi pamanījis kādu asprātīgu risinājumu, ko vēlētos redzēt ieviestu arī Cēsīs? Pastāsti mums!
Cēsu Kultūras centrs aicina darbā amatierteātra režisoru
2017. gada 13. oktobris  
Līdz 23.oktobrim Cēsu Kultūras centrs aicina pieteikties vakancei uz amatierteātra režisoru amatu.
Informācija par transporta satiksmi pie Mācību centra "Buts" un Bērzaines ielas 18
2017. gada 12. oktobris  
Uz laiku, kamēr turpinās remontdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, skolēnu mācības norisinās Mācību centrā "Buts". Šī iemesla dēļ blakus mācību centram ir aktīvāka satiksme un rodas stāvvietu trūkums pie Bērzaines ielas 18 ēkas.
Palīdzi noskaidrot ģimenei draudzīgāko pašvaldību
2017. gada 12. oktobris  
Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē gan konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, gan ikviens Latvijas iedzīvotājs no 2. līdz 31.oktobrim, balsojot vietnē www.vietagimenei.lv.
Iesaka neizmantot Rūcamavota ūdeni kā dzeramo ūdeni
2017. gada 11. oktobris  
Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs (LVĢMC) veiktajiem pazemes ūdeņu kvalitātes novērojumiem, iedzīvotājiem iesaka neizmantot Rūcamavota ūdeni ikdienas patēriņā kā dzeramo ūdeni, ziņo Pārgaujas novada pašvaldība.
VID aicina uz semināriem par nodokļu reformu
2017. gada 11. oktobris  
2017.gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus, kas nozīmē, ka ar 2018.gada 1.janvāri gan uzņēmējus, gan privātpersonas skars būtiskas izmaiņas nodokļu jomā. Lai uzzinātu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas, jau oktobrī aicinām apmeklēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) bezmaksas seminārus Cēsīs.
Aicina pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”
2017. gada 11. oktobris  
Aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2017”, kas 2.decembrī norisināsies Rīgā. Pieteikt var brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2016. gada 1.novembra līdz 2017. gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.
Parūpējies par savu drošību arī apkures sezonā – iztīri skursteni un ierīko dūmu detektoru!
2017. gada 10. oktobris  
Katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), sākoties apkures sezonai, aicina iedzīvotājus iztīrīt dūmvadus, pārbaudīt apkures ierīces un uzstādīt dūmu detektorus!
Cēsu novada iedzīvotāju forums - 28.oktobrī
2017. gada 3. oktobris  
Ikviens Cēsu novadnieks aicināts piedalīties Cēsu novada iedzīvotāju forumā, kas notiks sestdien, 28.oktobrī, sākot no plkst.10.30, visas dienas garumā Cēsu 2.pamatskolā.
Veiktas ūdens analīzes Cēsu novada avotiem
2017. gada 9. oktobris  
Četros Cēsu novada avotos septembra pēdējā nedēļā veiktas ūdens analīzes.
Pašvaldība aicina cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2017. gada 6. oktobris  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
No 10.oktobra slēgts Rīgas ielas posms no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam
2017. gada 6. oktobris  
No 10.oktobra tiks slēgts Rīgas ielas posms no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam, lai sāktu tā pārbūvi. Notiks ceļa klātnes demontāža un virskārtas norakšana, pēc tam sāksies komunikācijas tīklu izbūve zem ielas seguma.
Noslēgušās apkaimju tikšanās; kopā tās apmeklējuši 200 cēsnieki
2017. gada 6. oktobris  
Otrdien, 5.oktobrī, noslēdzās apkaimju tikšanās, kurās piecu nedēļu garumā otrdienu un ceturtdienu vakaros Cēsu iedzīvotāji varēja aci pret aci tikties ar Cēsu novada pašvaldības speciālistiem, lai pārrunātu sev aktuālus jautājumus un piedāvātu savus ierosinājumus, kā uzlabot pašvaldības darbu. Kopā tikšanās desmit apkaimēs pulcēja ap 200 Cēsu novada iedzīvotāju.
Atklāta pirmā pieteikšanās kārta vērienīgā ES fondu pieaugušo izglītības projektā
2017. gada 5. oktobris  
Ceturtdien, 5.oktobrī, atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Pieteikšanās līdz 6.novembrim.
Cēsīs atklāta jaunā naktspatversme un atskurbtuve
2017. gada 5. oktobris  
Otrdien, 3.oktobrī, Cēsīs atklāja patversmi, kas sniegs atskurbināšanas pakalpojumu un naktspatversmi jaunās telpās - Slimnīcas ielā 9.
ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija
2017. gada 25. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tās uz EKO laukumiem.
Norit pieteikšanās If Drošības fonda projektu konkursam
2017. gada 3. oktobris  
Līdz 18.oktobrim tiek pieņemti projektu iesniegumi If Drošības fonda rudens konkursam, kas ir lieliska iespēja ikvienai Vidzemes skolai, bērnudārzam, nevalstiskai organizācijai vai citai iestādei iegūt finansējumu – 1000 eiro kāda ar drošību saistīta jautājuma risināšanai.
Apmeklētājiem būs slēgts Rūcamavots
2017. gada 29. septembris  
Uz laiku slēgta piekļuve Rūcamavotam, lai varētu veikt dabas taku labiekārtošanas darbus.
Mainīts Cēsu novada pašvaldības darba laiks
2017. gada 26. septembris  
No 2.oktobra mainīts Cēsu novada pašvaldības darba laiks.
Cēsīs aizvadīta IT speciālistu tikšanās
2017. gada 27. septembris  
Piektdien, 22.septembrī, RTU Cēsu filiālē notika “IT meet-up Cēsis” jeb Cēsu IT speciālistu un entuziastu tikšanās. Šoreiz tās tēma bija UX un UI dizains.
Aicina skolēnus piedalīties bateriju vākšanas konkursā
2017. gada 25. septembris  
Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.
Piesaki labo darbu darītājus Vaives pagastā
2017. gada 25. septembris  
Latvijas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā Vaives Tautas namā jau tradicionāli tiks sveikti un godināti kustības „Labo darbu krātuvīte” nominanti.
Ārvalstu vēstnieki oficiālajā vizītē viesojās Cēsīs
2017. gada 21. septembris  
Trešdien, 20.septembrī, Latvijā akreditētie ārvalstu vēstnieki devās ikgadējā reģionālajā braucienā uz Cēsīm.
Saules ielā 23 sāk darboties dienesta viesnīca
2017. gada 7. septembris  
Sākot jauno mācību gadu, noslēgusies pirmā būvdarbu kārta Saules ielas 23 ēkā, un tajā sāk darboties dienesta viesnīca. Turpinās darbi pie sociālo dzīvokļu izveides Sociālā dienesta vajadzībām un ēkas apkārtnes labiekārtošanas, kas būs attiecīgi būvdarbu otrā un trešā kārta.
Pastariņa Sākumskolas siltināšanas darbi rit pēc grafika
2017. gada 4. septembris  
Turpinās būvdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, kas tiek renovēta atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem. Būvdarbu veicējs SIA “SAN NAMI ” informē, ka noslēguma posmā ir pagrabstāva un pirmā stāva grīdu siltināšanas darbi, logu montāžas darbi, septembra vidū tiks pabeigti fasādes siltināšanas darbi, tiek veikta bēniņu pārseguma siltināšana, norit ventilācijas sistēmas uzstādīšanas darbi, karstā ūdens un elektriskā apgaismojuma instalācijas nomaiņas darbi. Būvdarbi rit pēc grafika, un jau daudzviet pabeigta skolas fasāde. Mitrākos un aukstākos mēnešos darbi noritēs iekštelpās, jo arī tur ir daudz darāmā.
Pašvaldība sāk apkaimju tikšanās
2017. gada 28. augusts  
Lai veicinātu Cēsu novada iedzīvotāju iesaisti pašvaldības darbā, kā arī vairotu savstarpēju uzticību iedzīvotāju un pašvaldības vidū, rudenī Cēsu novadā notiks apkaimju tikšanās.
Skatīt arhīvu

Printēt