A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Zinību diena Cēsu novadā

Zinību diena Cēsu novadā

Cēsu novada pašvaldība sveic visus Cēsu un Vaives pagasta skolēnus, viņu audzinātājus, vecākus, skolu direktorus un personālu šajā saulainajā 1.septembrī!

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs jau tradicionāli pirmās skolas dienas ieskaņā sveica visčaklākos novada skolu 8. un 11.klases skolēnus, kuri sevi mācībās izcili parādījuši ik dienu. Šogad izcilnieku skaits sevišķi liels – 50 jaunieši, kuri 2018./2019.mācību gadā guvuši teicamas sekmes.

Savukārt 1.septembra uzrunā Cēsu Valsts ģimnāzijā Jānis Rozenbergs pateicās skolai par tās veiksmīgajiem akadēmiskajiem sasniegumiem, akcentējot ikviena – direktores, skolotāju, skolēnu un arī viņu vecāku – devumu, lai skola noturētu un pilnveidotu tās līmeni.Uzrunājot klātesošos Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, domes priekšsēdētājs pauda gandarījumu par lielisko skolas, pašvaldības un būvnieku sadarbību, lai jauno mācību cēlienu DACVĢ sāktu ar moderniem un fundamentāliem jauninājumiem skolas infrastruktūrā – sporta laukumā un metodiskajā centrā –, novēlot, lai tie kalpo kā pamats skolas un tās audzēkņu nākotnei un attīstībai.Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova, sveicot 2.pamatskolas skolēnus pirmajā skolā, aicināja apzināties jaunāko tehnoloģiju un strauji mainīgās pasaules mestos izaicinājumus, kā arī sniegtās iespējas, ko nākotnē savā labā varēs izmanot ikviens, kurš patlaban sēž skolas solā.Publicēšanas datums: 2019. gada 2. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt