A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Zināmi Cēsu novada kultūras projektu konkursa rezultāti

Zināmi Cēsu novada kultūras projektu konkursa rezultāti

Cēsu novada kultūras projektu konkursā ir atbalstīti 15 kultūras projekti, kopumā šo projektu realizācijai piešķirot 10 000 EUR līdzfinansējumu no Cēsu novada pašvaldības budžeta.

Šī gada Cēsu novada kultūras projektu konkursā kopā tika iesniegti 32 projektu pieteikumi, pieprasot līdzfinansējumu 21 486 EUR apmērā, kas vairāk nekā 2 reizes pārsniedza konkursa budžetu.

Atbalstīto projektu pārstāvētās jomas ir dažādas, bet pamatā tie ir pasākumi, kas Cēsu kultūrvēsturisko mantojumu un tradīcijas interpretē mūsdienīgā veidā. Divu projektu norise ir plānota Vaives Tautas namā, papildinot kultūras piedāvājumu Vaives pagastā.

Cēsu Kultūras vadītāja Laura Bāliņa norāda: “Atbalstītie kultūras pasākumu projekti lieliski bagātinās Cēsīm 810 pasākumu klāstu, un cēsnieki varēs baudīt vēl krāsaināku kultūras dzīves mūsu pilsētā. Iesniegtie projekti bija labi pārdomāti un rūpīgi izstrādāti atspoguļot dažādas radošas idejas.”

Projektus izvērtēja pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta komisija, kuras sastāvā ir Cēsu Kultūras centra vadītāja, Cēsu novada domes pastāvīgās Izglītības, kultūras un sporta komitejas, Cēsu pilsētas Mākslas skolas un Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāvji. 

Finansiāls atbalsts tika piešķirts tiem projektiem, kas saņēma augstāko vidējo vērtējumu atbilstoši noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem – projekta aktualitāte un sabiedriskā nozīme, atbilstība izvirzītajām prioritātēm, skaidri definēti projekta mērķi, rezultāti un mērķauditorija, tāmes pamatotība un iesaistīto personu spēja kvalitatīvi realizēt projektu. Maksimālais piešķirtais līdzfinansējums vienam projektam saskaņā ar konkursa nolikumu ir 700 EUR.

Atbalstīto projektu saraksts publicēts mājas lapas www.cesis.lv sadaļā „Kultūra/Kultūras projektu konkurss”. 

Cēsu novada kultūras projektu konkursa mērķis ir noteikt Cēsu novadam būtiskos, atbalstāmos kultūras projektus, kas tapuši pēc iedzīvotāju vai radošo organizāciju iniciatīvas un kas bagātina Cēsu kultūrvidi, sniedzot ieguldījumu Cēsu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un jaunu kultūras tradīciju radīšanā.

Publicēšanas datums: 2016. gada 10. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt