A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Ziemas sezonu sāk slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis”

Ziemas sezonu sāk slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis”

Slēpošanas sezonu šajā nedēļas nogalē atklās slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis”. Šonedēļ aktīvi notiek sniega pūšana un trašu sagatavošana, lai jau 1.decembrī pirmie slēpotāji varētu baudīt ziemas sezonas sākumu.

Slēpošanas un biatlona centrs “Cēsis” darbosies katru dienu. Darba dienās slēpot būs iespējams no plkst.16.00 līdz plkst.20.00, sestdienās no plkst.10.00 līdz plkst.20.00, bet svētdienās no plkst.10.00 līdz plkst.18.00. Tāpat šajā laikā darbosies arī slēpju noma.Kā pastāstīja Cēsu Olimpiskā centra direktors Juris Markovs, lai arī ir slēpotāji, kuri labprāt trasi izmantotu līdz pat vēlai nakts stundai, tomēr ik vakaru trases no jauna jāsagatavo nākamajai dienai, kas prasa vismaz divu stundu darbu. Trašu līdzināšana un atjaunošana notiek vakara stundās, jo tad temperatūra parasti ir zemāka.

Domājot par trases attīstību un uzlabošanu, Juris Markovs norāda, ka, protams, lieliem tehniskiem uzlabojumiem ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi, tomēr arī ar mazākiem ieguldījumiem katram apmeklētājam var radīt sajūtu, ka viņš slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” ir gaidīts. Šogad iecerēts atjaunot norādes un informatīvos stendus, lai radītu ziemas baudītājiem saprotamāku un ērtāk lietojamu vidi.

DIENAS BIĻETE SLĒPOŠANAI
Bērniem līdz 18 gadiem – 1€
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 1€
Pieaugušajiem – 2€
Ģimenei (divi pieaugušie un bērns) – 3€

DIENAS BIĻETE SLĒPOŠANAI AR INVENTĀRA NOMU
Bērniem līdz 18 gadiem – 3€
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 3€
Pieaugušajiem – 7€
Ģimenei (divi pieaugušie un bērns) – 13€


Publicēšanas datums: 2018. gada 30. novembris  

Komentāri

Agrita Krūmiņa 2018-11-30 10:32:04 Gribētos lai pa reizei būtu noorganizēts treniņš ar profesionālu treneri, kas ievirzītu jaunos slēpotājus pareizajās kustībās.
aigars skrastiņš 2018-11-30 19:57:49 Un kā ar tiem kuriem darba diena beidzas 18tos? Trasē nokļūstam 19tos un droši braucam mājās!

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt