A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Zemes stunda

Zemes stunda

Sestdien, 24. martā, visā pasaulē jau vienpadsmito reizi svinēs Zemes stundu, un laikā no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
 
Piedalies!
  • Lai arī kur Tu būtu, 2018.gada 24.martā plkst.20.30 uz stundu izslēdz gaismu savā istabā, mājā, dzīvoklī.
  • Uzņēmumi, iestādes, organizācijas un pašvaldības aicināti Zemes stundas laikā izslēgt ēku fasāžu dekoratīvo apgaismojumu (ielu apgaismojumu nebūtu vēlams izslēgt drošības apsvērumu dēļ, bet pēc iespējām un vēlmes var samazināt) vai nozīmīgu objektu, kas atrodas to teritorijā, (pieminekļu, ēku) dekoratīvo apgaismojumu.
Organizē pasākumus un aicini piedalīties citus!
  • Organizē Zemes stundas pasākumu par vides tematiku pirms, Zemes stundas laikā vai pēc tās saviem draugiem, radiem vai pašvaldības iedzīvotājiem.
  • Aicini Zemes stundā piedalīties savus draugus, radus, kolēģus, kaimiņus – mutiski, rakstiski, video veidā vai izvietojot Zemes stundas plakātus (interesēties, rakstot uz info@pdf.lv).
  • Apmeklē citu rīkotus Zemes stundas pasākumus.
  • Uzņēmumi, iestādes un pašvaldības ir aicināti ievietot informāciju par Zemes stundu un reklāmkarodziņu mājaslapās vai citos informatīvajos izdevumos.
Izmaini ko savā dzīvesveidā!


Publicēšanas datums: 2018. gada 15. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt