A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » ZAAO zaļo atkritumu nodošanas akcija

ZAAO zaļo atkritumu nodošanas akcija

Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tās uz EKO laukumiem.

Šogad akcijas laikā zaļos atkritumus bez maksas EKO laukumos Lapsu ielā 19 un Bērzaines ielā 31, Cēsīs var nodot:

1. Privātmāju īpašnieki, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, EKO laukuma darba laikā un jebkurā daudzumā.

2. Dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, EKO laukuma darba laikā un jebkurā daudzumā.

Šajā rudens sezonā 01.10.2018.-02.11.2018. BIG BAG maisus zaļajiem atkritumiem bez maksas EKO laukumā Lapsu ielā 19, Cēsīs, var saņemt un pasūtīt to izvešanu pa tālruni 64281250, 29225862, sūtot īsziņu vai e-pastu uz pieteikums@zaao.lv (īsziņā un e-pastā jānorāda maisa numurs, adrese un līgumslēdzēja vārds, uzvārds):

1. Privātmāju īpašnieki, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu. Katrai no šīm adresēm bez maksas tiks nodrošināta viena maisa viena iztukšošanas reize, maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.

2. Dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu.

Sarakstā iekļautas adreses, kam jāvāc lapas no ielu malās augošiem kokiem. Maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.

Īpašumu saraksts, kuriem maisi tiks izsniegti bez maksas.

Īpašniekus, kuriem bezmaksas maisi nav izsniegti, aicinām sadarboties ar kaimiņiem, kā arī zaļos atkritumus nogādāt EKO laukumos vai kompostēt. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes ainavu arhitekti Signi Ķerpi pa tālruni 64127538.

Nogādājot zaļos atkritumus EKO laukumā, klienti tos ievieto konteinerā bez maisiem vai kastēm.

Ja EKO laukumā nogādājamo atkritumu daudzums pārsniedz 10 m3, tas pirms došanās uz EKO laukumu jāsaskaņo ar ZAAO pa telefonu 29225862 un jāņem vērā, ka tie būs jāievieto 22 m3 konteinerā, kura bortu augstums ir 1,75m.


Zaļie atkritumi ir tādi kompostējami bioloģiskie atkritumi kā – koku lapas, skujas, smalki zari, zāle, dārza atkritumi, kuros nav sadzīves atkritumu piemaisījumi.

Ja BIG BAG maisos, ko apmaksā pašvaldība, būs citi sadzīves atkritumi, rēķins tiks piestādīts konkrētajam maisa “piepildītājam”.

Pārējie pakalpojumi saskaņā ar SIA “ZAAO” apstiprināto cenrādi un pakalpojumu sarakstu.


Publicēšanas datums: 2018. gada 28. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt