A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija pagarināta līdz 8.novembrim

ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija pagarināta līdz 8.novembrim

Tiem Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kuri piedalījās zaļo atkritumu savākšanas akcijā un saņēma BIG BAG maisus zaļajiem atkritumiem, pagarināta pieteikšanās maisu bezmaksas izvešanai - līdz šī gada 8.novembrim.

Pieteikt maisu izvešanu iespējams pa tālruni 64281250, 29225862, sūtot īsziņu vai e-pastu uz zaao@zaao.lv (īsziņā un e-pastā jānorāda maisa numurs, adrese un līgumslēdzēja vārds, uzvārds):

1. Privātmāju īpašnieki, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu. Katrai no šīm adresēm bez maksas nodrošināta viena maisa viena iztukšošanas reize, maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.

2. Dzīvojamo māju apsaimniekotāji, kam noslēgts līgums ar ZAAO par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, saskaņā ar pašvaldības apstiprināto adrešu sarakstu. Sarakstā iekļautas adreses, kam jāvāc lapas no ielu malās augošiem kokiem. Maiss pēc iztukšošanas jānodod atpakaļ ZAAO.

No šī gada 9.novembra spēkā stāsies izvešanas maksa pēc ZAAO noteiktā cenrāža.

Īpašumu saraksts, kuriem maisi tika izsniegti bez maksas.

Zaļie atkritumi ir tādi kompostējami bioloģiskie atkritumi kā – koku lapas, skujas, smalki zari, zāle, dārza atkritumi, kuros nav sadzīves atkritumu piemaisījumi.

Ja BIG BAG maisos, ko apmaksā pašvaldība, būs citi sadzīves atkritumi, rēķins tiks piestādīts konkrētajam maisa “piepildītājam”.

Publicēšanas datums: 2017. gada 6. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt