A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » ZAAO rudens lapu akcija

ZAAO rudens lapu akcija

Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA ZAAO sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām. Tās akcijas laikā no 15.oktobra līdz 17.novembrim bez maksas var atvest un nodot SIA „ZAAO” EKO laukumos - Lapsu ielā 19 un Bērzaines ielā 31.

EKO laukumu darba laiki:

Lapsu iela 19 - No pirmdienas līdz piektdienai no plkst.8.00 līdz plkst.17.00. Sestdienās un svētdienās no plkst.10.00 līdz plkst.14.00.
Bērzaines iela 31 - no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.10.00 līdz plkst.19.00. Sestdien no plkst.12.00 līdz plkst.16.00. Nestrādā trešdienās un svētdienās.

80 vietās pilsētā pie privātmājām tika vai tuvākajā laikā tiks izvietoti 1,1 m3 maisi, kuros koku lapas drīkstēs sabērt tuvākie kaimiņi. Adreses tika izvēlētas pēc vērtējuma, kurās teritorijās ir vairāk pilsētas koku.

Adrešu saraksts, kur izvietoti maisi.

Kad maiss ir pilns, atbildīgajam par maisu (kuram maiss ir atstāts pagalmā) jāzvana uz ZAAO pa tālr.29225862 (šis tālruņa numurs ir arī uz katra maisa). Par šo maisu izvešanu iedzīvotājiem nav jāmaksā, to sedz pašvaldība. Maiss bez maksas tiek tukšots vienu reizi.

Atgādinām, ka Austrumu ielā 5 zaļos atkritumus izbērt ir aizliegts, jo laukums neatbilst normatīvo aktu prasībām atkritumu apsaimniekošanas un vides aizsardzības jomā.

EKO laukumā Lapsu ielā 19 iedzīvotāji bez maksas zaļos atkritumus var nodot visu gadu.

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt