A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Vidzemes koncertzāles būvniecība noslēgsies nākamā gada 31. martā

Vidzemes koncertzāles būvniecība noslēgsies nākamā gada 31. martā

Ceturtdien, 31. oktobra  domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par projekta „Daudzfunkcionālā centra "Vidzemes mūzikas un kultūras centrs”” būvniecības darbu izpildes termiņa pagarinājumu līdz 2014. gada 31. martam, kā arī ar to saistīto finanšu līdzekļu piešķiršanu.

Vidzemes koncertzāles „Cēsis” visas ēkas nodošana ekspluatācijā aizkavējusies sakarā ar šī gada pavasara neparedzētajiem darbiem jumta montāžas laikā, kā arī mazās skatītāju zāles funkciju un aprīkojuma paplašināšanu, kas turpmāk ietekmēja iepirkumu norisi. Tādējādi arī būvdarbi pagarinājums ietekmēs tikai lielo un mazo skatītāju zāli.

Jāpiezīmē, ka mazās zāles papildus funkciju nodrošināšanai līdzekļus piešķīra Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un pašvaldības pamatbudžeta resursi šim nolūkam netika tērēti.

Savukārt ēkas stiklotā daļa biroja telpām, kā arī mūzikas skolas funkcijām nepieciešamā ēkas daļa Raunas ielas pusē tiks pabeigtas jau šī gada decembrī.

Deputāti sēdē arī pieņēma lēmumu no nākošā gada pašvaldības budžeta atvēlēt 13 227,54 Ls būvlaukuma uzturēšanai līdz būvdarbi noslēgsies.

Atgādinām, ka Vidzemes koncertzāles „Cēsis” oficiālais atklāšanas pasākums plānots 2014. gada 31. maijā.
Projekts „Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” izveide” tika uzsākts 2009. gadā. Tas tiek īstenots divu ES līdzfinansēto aktivitāšu Nr. 3DP/3.4.3.1.0/09/IPIA/CFLA/02/002 un Nr. 3DP/3.6.1.1.0/10/IPIA/VRAA/005/054 ietvaros.Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Ance Saulīte


Publicēšanas datums: 2013. gada 1. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt