A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklēs Cēsis

VID ģenerāldirektore darba vizītē apmeklēs Cēsis

Lai veicinātu abpusēju dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone otrdien, 3.novembrī, dosies darba vizītē uz Cēsīm.

Cēsu apmeklējuma laikā VID ģenerāldirektore I.Pētersone tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, Cēsu, Priekuļu, Amatas, Pārgaujas, Raunas, Līgatnes, Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas novadu pašvaldību vadītājiem un atbildīgajām amatpersonām un arī ar Cēsu novada uzņēmējiem. Cēsu apmeklējuma ietvaros I.Pētersone arī viesosies pie iestādes darbiniekiem VID Cēsu klientu apkalpošanas centrā.

Tikšanās laikā ar Cēsu un tuvējo novadu vadošajām amatpersonām plānots pārrunāt aktuālo situāciju saistībā ar fizisko un juridisko personu nodokļu nomaksu, iespējamo sadarbību ēnu ekonomikas mazināšanā un uzklausīt priekšlikumus turpmākās sadarbības un informācijas apmaiņas pilnveidošanas jomā.

Tiekoties ar Cēsu novada uzņēmējiem, VID vadītāja informēs par dienesta jau īstenotajām aktivitātēm un to rezultātiem sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanā un pilnveidošanā, kā arī atbildēs uz uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un uzklausīs viņu priekšlikumus par iespējamo savstarpējās sadarbības attīstību un pilnveidošanu.

Darba vizītes noslēgumā plānots apmeklēt A/S “Cēsu alus”.

VID ģenerāldirektore un citas VID vadošās amatpersonas regulāri apmeklē Latvijas reģionus, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem un novados strādājošiem iestādes darbiniekiem. Līdz šim jau notikušas vizītes Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Gulbenē, Jelgavā, Ogrē, Līvānos, Rēzeknē, Talsos, Kuldīgā, Daugavpilī, Tukumā, Balvos, Dobelē, Jēkabpilī, Bauskā un tagad arī Cēsīs.

Informāciju sagatavoja:
VID Sabiedrisko attiecību daļa

Publicēšanas datums: 2015. gada 30. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt