Pasākumu kalendārs
<< Decembris 2017 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Veselības ministre augsti vērtē Cēsu klīnikā sasniegto

Veselības ministre augsti vērtē Cēsu klīnikā sasniegto

Cēsu klīnika paveikusi labu darbu, sākot piesaistīt jaunos ārstus un attiecīgi radot jaunu pakalpojumu pieejamību, šodien vizītes laikā norādīja veselības ministre Anda Čakša.

Viņa arī novērtē klīnikas profesionālo nostāju dažādu jautājumu risināšanā un to, ka pašvaldība aktīvi un ieinteresēti iesaistās klīnikas darbā.

Pēc ministres teiktā, patlaban un tuvākajā laikā nekādas izmaiņas klīnikas darbībā nav plānotas. Uzlabojumu vai izmaiņu nepieciešamību noteiks kvalitātes audits un mediķu asociācijas.

Ministre pauda, ka vēl plāno tikties gan ar klīnikas, gan pašvaldības vadību, lai spriestu par tās attīstības scenārijiem.

Kā uzsvēra Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, veselības aprūpes pieejamība un attīstība cēsniekiem ir ārkārtīgi būtiska. "To apliecina gan socioloģiskās aptaujas, gan sarunas ar iedzīvotājiem," skaidro Rozenbergs, piebilstot, ka tādēļ tiks turpinātas sarunas ar ministrijas vadību, lai Cēsu klīnikai nodrošinātu ilgtspējīgu izaugsmi un iedīvotāju vajadzībām atbilstošu darbības modeli.

Vizītes gaitā ministre tika iepazīstināta ar klīnikas uzņemšanas un citām nodaļām, operāciju bloku, kā arī ar Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas centra darbu.

Publicēšanas datums: 2016. gada 7. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt