A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Vecpilsētas tikšanās par satiksmes mierināšanas plānu

Vecpilsētas tikšanās par satiksmes mierināšanas plānu

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi par satiksmes mierināšanas vadlīnijām, kuru izstrādāšana pašvaldībā turpinās, trešdien, 5.decembrī, plkst.17.00 koprades mājā “Skola6” notiks vecpilsētas uzņēmēju, iedzīvotāju un namīpašnieku tikšanās ar pašvaldības speciālistiem.

Līdz 30.novembrim cēsnieki savu viedokli par piedāvātajiem satiksmes mierināšanas risinājumiem varēja izteikt aptaujā tiešsaistē, kā arī sazinoties ar pašvaldības speciālistiem personīgi. Aptaujā saņemtas 400 atbildes. Tās rezultāti tiks apkopoti un publicēti cesis.lv.

Pašvaldības speciālisti mierināšanas plānu skaidroja arī plašā publikācijā laikrakstā “Druva”, un video tiešraidē, kuras ieraksts ir un būs skatāms cesis.lv. Šobrīd video skatīts gandrīz 4000 reižu.

Vēl arvien savu ierosinājumus ikviens cēsnieks var izteikt, sazinoties ar Cēsu novada pašvaldības Galveno teritorijas plānotāju Eviju Taureni elektroniski – evija.taurene@cesis.lv – vai iesniedzot rakstiski Klientu apkalpošanas centrā Raunas ielā 4, vai 212.kabinetā Bērzaines ielā 5.

Publicēšanas datums: 2018. gada 3. decembris  

Komentāri

Ineta 2018-12-04 10:01:39 Kāpēc tikšanās paredzēta tikai vecpilsētas uzņēmējiem, iedzīvotājiem un namīpašniekiem, ja atklāto iesniegumu iesniedza un tikšanos pieprasīja 68 cēsnieki, no kuriem 32 nav tieši saistīti ar vecpilsētu? Vai pašvaldībai nav korekti jānorāda ierosinājumu iesniegšanas un sabiedriskās apspriešanas beigu termiņš, lai nebūtu pārpratumi pie sabiedriskās apspriešanas rezultātu apkopošanas ?
Ineta 2018-12-04 20:02:30 Kāpēc nav norādīta tikšanās vietas adrese ? Koprades māja "Skola 6" atrodas Cēsīs , Skolas ielā Nr.6.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt