A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Vasaras lietavu postījumu novēršana izmaksās vairāk nekā 80 000 eiro

Vasaras lietavu postījumu novēršana izmaksās vairāk nekā 80 000 eiro

Kopumā lietavu postījumi Cēsu novada pašvaldībā izmaksās vairāk nekā 80 000 EUR. Diemžēl lietus intensitāte Cēsu apkārtnē bijusi nudien spēcīga, tāpēc radušies vairāki plaši un bīstami izskalojumi.

Kaut arī kopējās izmaksas vēl tiek lēstas, skaidras vairākas lielās izdevumu pozīcijas. Piemēram, 42 000 eiro bija nepieciešami Vintergravas nostiprināšanai, lai tālāk netiktu bojāta Gaujas iela.. Darbi tur jau pabeigti.

Vēl 12 000 eiro bija nepieciešami dažādu mazāku ielu izskalojumiem, kas arī jau paveikts. Peldu ielai bija vajadzīgi 10 000 eiro, 9000 eiro – Raiņa ielai. Papildus 3000 eiro izmaksās lietus seku novēršana Pūces ielā, 2400 eiro Ata Kronvalda ielā pie VUGD depo un 2000 eiro - Ūdens ielā.

Vēl notiek projektēšanas darbi divu mūru, Palasta un Rīgas ielā, atjaunošanai, no kuriem pirmais sabruka, bet otrs sabrukšanas draudu dēļ tika nojaukts. Kopējās summas tur vēl tikai taps zināmas. Tāpat ir skaidrs, ka Ainavu ielai būs nepieciešami aptuveni 10 000 eiro.

Līdzekļi tiek ņemti no Cēsu novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas un Komunālās nodaļas budžetiem. Lielāko daļu ieguldījumu no Komunālās nodaļas budžeta veido ziemas perioda līdzekļu ekonomija, par ko bija plānota vairāku pilsētas trotuāru atjaunošana, kas diemžēl, iespējams, šosezon vairs nebūs iespējama.Publicēšanas datums: 2016. gada 11. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt