A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Valsts prezidents apsveic Cēsis 810 gadu jubilejā

Valsts prezidents apsveic Cēsis 810 gadu jubilejā

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis veltījis apsveikumu Cēsīm pilsētas 810 gadu jubilejā.

Prezidents parakstījis īpašu svētku karodziņu, kas tiks iekļauts karogu virtenē, ar ko pilsēta tiks rotāta svētku laikā.

Apsveikumā Vējonis raksta “Caurvijot 810 gadu bagāto pilsētas vēsturi un tās dinamisko attīstību, novēlu spodrināt pilsētas vārdu arī turpmāk!”, noslēdzot veltījumu ar savu parakstu.

Aicinām arī visus cēsniekus iesaistīties svētku tapšanā, izrotājot savus pagalmus, veikalus, uzņēmumus ar svētku karodziņiem! Karodziņa piegrieztne un papildus informācija atrodama ŠEIT. Karodziņu var uzšūt arī CĒSIS 810 info birojā Rīgas ielā 21, kura darba laiks ikdienā ir no plkst.10.00 līdz plkst.17.00. Tāpat regulāri notiek karodziņu šūšanas darbnīcas, par kurām informējam cesis.lv mājas lapā pasākumu sadaļā, facebook svētku lapā vai draugiem.lv svētku lapā. Cēsnieku darinātie karodziņi, kas tiks atnesti uz Cēsu tūrisma informācijas centru, tiks sašūti krāšņās virtenēs, rotājot Cēsu vecpilsētu.

Kā ziņots, Cēsu 810 gadu jubilejas svētki šī gada 22.-24.jūlijā būs krāšņi un unikāli ar tradicionālās, modernās un gastronomiskās kultūras elementiem. Tas būs nacionāla mēroga kultūras pasākums, kura tapšanā roku varēs pielikt ikkatrs cēsnieks.

Pērn Cēsu svētkos viesojās lielākais apmeklētāju skaits kopš 2006.gada. Kopumā Cēsu 809.jubileju svinēja vairāk nekā 25 000 cilvēku. Paredzams, ka šogad šis skaitlis varētu būt krietni lielāks.

Cēsis dibinātas 1206.gadā un ir trešā vecākā pilsēta Latvijā.

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt