A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Vairāk nekā 60 cēsnieku pulcējas diskusijai "Kas padara Latviju drošu"

Vairāk nekā 60 cēsnieku pulcējas diskusijai "Kas padara Latviju drošu"

Šovakar vairāk nekā 60 cēsnieku un viesu pulcējās uz sarunu festivāla "Lampa" iesildošo pasākumu - diskusiju "Kas padara Latviju drošu", kas notika NBS Instruktoru skolā.

Sarunā, ko vadīja moderatore Kristīne Garklāva, piedalījās Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieks Jānis Kažociņš, politoloģe un domnīcas “Providus” pētniece Iveta Kažoka, mārketinga speciālists Jānis Polis un SKDS pētniece Ieva Strode.

Piedāvājam spilgtākos fotomirkļus un citātus no runātājiem.Jānis Kažociņš: "Sabiedrības saliedētība ir svarīgāka nekā militārs spēks. [...] Nevienlīdzība ir problēma, kas ved pie tādiem politiskiem pārsteigumiem, kā Trampa uzvara Amerikā un potenciālais vēlēšanu iznākums Francijā."

Iveta Kažoka: "Drošības pamatgarants līdzās spēcīgai armijai ir sabiedrības sajūta, ka valsts ir mūsu kopīgā lieta."

Ieva Strode: "Drošību var nodrošināt ar sīkumiem. Mēs nevaram vispirms atrisināt globālo sasilšanu, izbeigt karu Sīrijā, nogāzt Trampu ASV un tikai tad palīdzēt kaimiņam noslaucīt durvju priekšu. [...] Sabiedriskā doma varbūt nav labs ceļa rādītājs, bet ir labs ceļavējš."

Jānis Polis: "Latvija ir propagandas frontes pirmajā līnijā, tomēr vairumu viltus informācijas tepat rada mūsu draugi, radi, kaimiņi, lai izklaidētos vai nopelnītu.
Pirmsvēlēšanu laikā kā sēnes pēc lietus saradušās lapas, kuru analogais nosaukums varētu būt „vissirslikti.lv”."Publicēšanas datums: 2017. gada 21. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt