A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Uzsāk lokālplānojuma izstrādi Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14 teritorijām

Uzsāk lokālplānojuma izstrādi Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14 teritorijām

Cēsu novada dome š.g. 31.maijā pieņēma lēmumu Nr.185 “Par lokālplānojuma Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14, Cēsīs, Cēsu nov. teritorijai, grozot teritorijas plānojumu, izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu”.
Līdz ar lēmuma pieņemšanu tiek uzsākta Lokālplānojuma Saules ielas 13a, 15 un Vilku ielas 14, Cēsīs, Cēsu nov. teritorijai, grozot teritorijas plānojumu izstrāde.

Lēmums par lokālplānojuma izstrādi pieņemts, pamatojoties uz AS “Siguldas Būvmeistars” teritorijas attīstības ieceri, perspektīvā izbūvējot četras daudzstāvu dzīvojamās mājas ar četriem stāviem un jumta izbūvi, iekškvartāla ielu un autostāvvietas. Lokālplānojuma izstrādātājs – SIA “Damsijas” arhitektu birojs.

Pašreiz zemes gabalos noteiktās funkcionālās zonas Jauktais centrs (JC1) vietā Lokālplānojums nosaka šādu funkcionālo zonu izveidi:

Daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritorija (DzD),
Tehniskās apbūves teritorija (TA)
Transporta infrastruktūras teritorija (TR).

Par jautājumiem, kas skar lokālplānojuma izstrādi, iedzīvotājiem iespējams ar Cēsu novada Būvvaldes galveno teritorijas plānotāju Eviju Taureni uz +371 64161821 vai evija.taurene@cesis.lv.

Publicēšanas datums: 2018. gada 1. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt